Okradł pracodawcę w Nowych Skalmierzycach

Udostępnij
Tweet

Policjanci w Nowych Skalmierzycach wspólnie z ostrowskimi kryminalnymi ustalili i zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za kradzież na szkodę swojego pracodawcy. Mężczyzna w lutym br. skradł spawarkę wartą ponad tysiąc złotych. 34-latek za kradzież odpowie w warunkach recydywy.

+

Policjanci z Nowych Skalmierzyc wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego ustalili, że w lutym br. z terenu jednej z firm dekarskich skradziono spawarkę. Właściciel firmy wartość swojego mienia wycenił na kwotę ponad tysiąca złotych.

Policjanci ustalili, że związek z tym przestępstwem może mieć mężczyzna, który w przeszłości pracował w firmie pokrzywdzonego.

W miniony piątek, 12 maja na terenie powiatu ostrowskiego policjanci zatrzymali sprawcę przestępstwa. Mężczyzna tłumaczył, że gdy skończył pracę, częściowo rozładował narzędzia z samochodu i wykorzystując nieuwagę szefa zabrał z pojazdu spawarkę.

Funkcjonariusze ustali, że skradzioną spawarkę sprawca sprzedał nieznanej osobie za kwotę 300 złotych. 34-latek działał w warunkach recydywy, dlatego grożąca mu ustawowa kara 5 lat więzienia może być powiększona o połowę.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Będą wymieniać się ubraniami. Nowa akcja w hali arena
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
darek
6 lat temu

kazdy orze jak moze a dzis kombinuja , takie czasy,

Sprawiedliwy
6 lat temu

Nagły atak spawacza

2
0
Napisz co o tym sądziszx