OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dziewczęta i chłopcy grali w piłkę nożną

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej chłopców i dziewcząt.

+

Na przełomie marca i kwietnia na boiskach Zespołu Szkół Transportowo – Elektrycznych i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przygodzicach zorganizowano i przeprowadzono zawody Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej.

Jako pierwsi na boisko wybiegli piłkarze. W rozgrywkach uczestniczyło 10 męskich reprezentacji szkolnych. Zwieńczeniem były zawody finałowe w dniu 31 marca 2017 roku, które sukcesem zakończyła reprezentacja Zespołu Szkół Budowlano-Energetycznych.

Kolejne lokaty przypadły w udziale piłkarzom III Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Usługowych. Młodzi sportowcy ZSB-E już za kilka dni, 19 kwietnia 2017 r. będą  reprezentowali Powiat Ostrowski na zawodach rejonowych w Kaliszu.

10 kwietnia, po raz pierwszy w historii ostrowskiego sportu szkolnego, decyzją Zarządu MUKS, zorganizowano Mistrzostwa Powiatu SPG w piłce nożnej dziewcząt. Zawody spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem, czego dowodem jest udział aż ośmiu damskich reprezentacji. Turniej zorganizowano korzystając z gościnności ZSP i GOK w Przygodzicach. Po serii rozegranych spotkań wyłoniono Mistrzynie Powiatu- zostały nimi dziewczęta III Liceum Ogólnokształcącego. Kolejne miejsca zajęły zawodniczki: Zespołu Szkół Ekonomicznych i Zespołu Szkół  Ponadgimnazjalnych.

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Komentujący
odpowiada  Kibic
3 lat temu

Jesteś pedofilem.

namiętny Zbychu
odpowiada  zigi kołalski
3 lat temu

Osobiście cenię bardziej walory pań dojrzałych, ale rozumiem kibica. Były to zawody uczniów w wieku ponadgminazjalnym, zatem ponad 16 lat! Zgodnie z polskim prawem jest to już wiek rębny.

zigi kołalski
odpowiada  Kibic
3 lat temu

te pedofil….. toz to dziecko jest

Kibic
3 lat temu

Chciałbym być piłką w momencie gdy ta piękna bramkarka podczas interwencji nakryłaby mnie swoim ciałem.

4
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x