2 kwietnia półmaraton. Będą utrudnienia w ruchu po Ostrowie

W niedzielę, 2 kwietnia odbędzie się już po raz czwarty Ostrowski ICE MAT Półmaraton, który zalicza się do cyklu Grand Prix Półmaratonów Wielkopolski. Start i meta ma miejsce na Rynku w Ostrowie Wielkopolskim. Trasa wiedzie ulicami miasta. Impreza jest dofinansowana przez Gminę Miasto Ostrów Wielkopolski i odbywa się pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Początek biegu o godzinie 13:00.

+

Organizator Klub Sportowy Ice Mat Team informuje, że w godzinach od 13:00 do 15:30 podczas trwania biegu nastąpią utrudnienia w ruchu.

Półmaraton odbędzie się przy całkowitym wyłączeniu ruchu drogowego następujących ulic.: start i meta – Rynek w Ostrowie Wielkopolskim. Przebieg trasy ulicami: Rynek – Wrocławska – Staszica – Gimnazjalna – Pl.  Rowińskiego – Ledóchowskiego – Śmigielskiego (Nawrót) do Ledóchowskiego –   Głogowa – Limbowa – NAWRÓT dalej – Ledóchowskiego – Kościelna – Rynek.  3 okrążenia trasy = 21 097 metrów. Trasa posiada atest PZLA.

Organizatorzy i biegacze przepraszają za utrudnienia w ruchu drogowym i liczą na wyrozumiałość mieszkańców. Jednocześnie zapraszają do kibicowania na trasie biegu.

Szczegóły imprezy

http://www.icematteam.pl/

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pierwszy motocyklista rozpoczął sezon od wizyty w szpitalu
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zyg zag
6 lat temu

A co z komunikacja miejska ile autobusów nie będzie jeździło, jakaś alternatywa dla ludzi chcących przyjechać do miasta autobusem oglądnąć bieg ale nie przyjeżdżać parę godzin przed czasem. Dzisiaj w radiu Merkury było o wczorajszym półmaratonie w Poznaniu i zdziwieniu ludzi jak motorniczy w tramwaju mówi ze dalej nie jadzie bo jest półmaraton i trzeba isc na nogach.

Maxi
6 lat temu

Zuber, ty jesteś jak worek od cementu. Pusty i zakurzony. Jak ci się coś nie podoba, to możesz skrytykować, ale może byś tak nauczył się kultury, co? Pewnie do kościółka chodzisz co niedziela i klepiesz modlitwy, nie rozumiejąc o co w nich chodzi. I andruta od księdza weźmiesz, ale to wszystko na co cię stać. Może więc trochę refleksji i dojdziesz do wniosku, że na świecie oprócz ciebie są jeszcze inni.

Mini
odpowiada  Maxi
6 lat temu

Zuber nawet po polsku nie potrafi pisać, więc nie można od niego wymagać kultury:(

Sercem z biegającymi
6 lat temu

Wszyscy hejtujący zapewne dostają zadyszki po przebiegnięciu dwóch kilometrów 😐 Co się takiego wielkiego stanie ? Nie dojedziecie do galerii ? I tak połowa z was nie ruszy dupska z kanapy …. Pozdrowienia dla wszystkich biegaczy, jestem z Wami ! Za rok też pobiegnę 🙂

heheh
odpowiada  Sercem z biegającymi
6 lat temu

dokładnie. Hejtują, bo zazdroszczą. Pewnie grubi i spasieni wszędzie jeżdżą samochodem, albo się ćwoki w ogóle z domu nie ruszają. Ja nie biegam (nie lubię:), wolę inne sporty), ale mi to wcale nie przeszkadza. Bawcie się dobrze w niedzielę biegacze:)

Ostrowianin
6 lat temu

I znow nie bedzie moza przejechac bo ktos sobie jakies bieganie wymyslil…dokladnie..na bieżnie!!

16
0
Napisz co o tym sądziszx