83-latek zmarł po wypadku

83-letni mężczyzna – mieszkaniec miejscowości Ołobok – zmarł po wypadku, do którego doszło w piątek w miejscowości Grabów. Sprawcą i zarazem śmiertelną ofiarą okazał się kierowca Volkswagena Passata. W jego bok, od strony kierowcy, uderzył samochód osobowy marki Renault.

+

83-latek trafił do szpitala z urazem miednicy oraz krwotokiem wewnętrznym. Na drugi dzień niestety zmarł.

 

CZYTAJ  Pożar samochodu na stacji paliw

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ler
5 lat temu

Ludzie znałam tego Pana był bardziej sprawny nic nie jeden 50 latek… Stało się …tragedia… Większość groźnych wypadków powodują 20-30 latkowie… To w takim razie oni wogole nie powinni mieć prawka tak??? A wy powinniscie zerwać znajomosci z 1/3 znajomych, którzy spowodowali chociażby stuczki… Do komentowania są wszyscy… Zajmijcie się swoim życiem i swoim tyłkiem .. A jak ktoś jest kierowca to nie że czasem są gorsze dni i chwilą nieuwagi i bach!!!!

Z
5 lat temu

Potwierdzam.

xxx
5 lat temu

Miał 83 lata

Z
5 lat temu

Nie można wrzucać wszystkich to jednego worka. Sprawny, wypoczęty 86-latek z całą pewnością nie jest większym zagrożeniem dla innych niż zmęczymy 30-letni zawodowy kierowca który notorycznie ciągnie 2 etaty i śpi po 4 godz na dobę, kierowca który często jeździ na podwójnym gazie czy zatłuszczony zapracowany nowobogacki z nierozpoznaną cukrzycą, miażdżycą i szeregiem innych chorób serca i krążenia.
Także spokojnie z komentarzami. Większość staruszków zna swój czas a jężdżą wolno i na krótkich odcinkach.

wjw
5 lat temu

To nie wiek ale mentalność była przyczyną wypadku…

Arek
5 lat temu

A mnie zastanawia skąd tam tyle ptaków. Szczególnie widać to na pierwszym zdjęciu. Może to było przyczyną kolizji??

POLSKIE PIEKŁO
5 lat temu

Mam pytanie dla tych którzy krytykują tego pana, że za stary za kierownicą. Tak szczerze czy Wy oddacie prawo jazdy i w jakim wieku?

Antonov
odpowiada  POLSKIE PIEKŁO
5 lat temu

To proste. Jesli tylko zauważe u siebie upośledzenie ruchowe czyli opoznioną reakcje na zdarzenia drogowe itp, to pozbywam sie prawa jazdy. Pasuje??

POLSKIE PIEKŁO
odpowiada  Antonov
5 lat temu

Pamiętaj o tym co napisałeś

Ja
5 lat temu

Mimo wieku ten Pan cieszył się naprawdę dobra sprawnością i chyba to sprawiło że dalej jeździł, może był zbyt pewien swoich sil

m
5 lat temu

Niestety trzeba wiedzieć, „kiedy ze sceny zejsc”. Mam wujka po 80tce, który nadal jeździ samochodem, na szczęście jeździ z taką prędkością, że wolniej byłoby tylko gdyby wyszedł i pchal. Ale mimo próśb i gróźb ze strony jego najbliższej rodziny, nie zamierza rezygnować z prowadzenia samochodu.

obiektywny
5 lat temu

A od jakiego wieku wg komentatorów nie powinno się siadać za kierownicę? Na Piaskach wypadek z 22 letnim , pod Kalisze podobny wiek i wypadek. Też już byli za starzy i nie mieli refleksu?

21
0
Napisz co o tym sądziszx