OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Właściciel od wylanego szamba zabiera głos

Właściciel firmy, z terenu której wylano szambo, zabrał publicznie głos. Dziennikarz Kuriera Ostrowskiego skontaktował się z Marcinem Sobczykiem i poprosił o komentarz. W skrócie? Właściciel nic nie wiedział, było to działanie pracownika.

+

Marcin Sobczyk, właściciel firmy potwierdził w rozmowie z dziennikarzem Kuriera Ostrowskiego, że szambo zostało wylane do rowu z jego samochodu.

– Ale nie mam z tym nic wspólnego. Sami właśnie dochodzimy jak to się stało. Ustaliliśmy, że za sprawą jednego z kierowców.

Dziennikarz zapytał jaki interes miałby szeregowy pracownik, na co właściciel firmy odpowiedział: Po prostu zrobił lewiznę. Czyli bez wiedzy właściciela wziął zawartość czyjegoś szamba i gdzieś postanowił pozbyć się zawartości.

Na informacje, że internauci sugerują, że nie był to incydent, Marcin Sobczyk odpowiedział, że są to głosy zawistnych.Nigdy, przynajmniej za moją wiedzą, szambo nie było spuszczane do rowu.

Za zanieczyszczenie środowiska grozi od 3 miesięcy do 5 lat.

 

127 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mmm
3 lat temu

Czyzby sprawa ucichla??? Powiem tyle znam ich i to nawet dobrze, marcin jest niby wlascicielem ale najwiecej mial do powiedzenia jego brat bylabym skonna nawet powiedziec ze to dzieki niemu szbo trafilo tam gdzie trafilo, ludzie pracowac tam nie chcieli bo pracowali 12/24 za grosze. Zona pana D Sobczyka z tego wszystkiego nawet chce sprzedac auto i szybko po odklejala naklejki z auta zeby nie byla az tak widoczna, otwarla budke z kurczakami i robi z siebie wielka pania biznes woomen. Moim zdaniem powinni placic wszyscy cale rodzenstwo bo kasa dzielili sie na trzech.

punisher
odpowiada  Baltek
3 lat temu

Baltek nie porównuj! Jakby twoje dziecko się w tym gównie wykąpało i zachorowało pierwszy byś ryczał, żeby winnego ukarać!

Baltek
3 lat temu

“Ukrzyżuj!, Ukrzyżuj!”

qwer
3 lat temu

kawał h…a z tego -gościa do paki z nim

mały
odpowiada  Beata
3 lat temu

Beatka masz rację on się sam broni baran

pewniak
3 lat temu

Już długo nie pojeździ – potwierdzone

oli
3 lat temu

sobczykow beczka juz jezdzi po ostrowie czyzby koncesji im nie zabrano

nic
odpowiada  Beata
3 lat temu

nie nazywam się Sobczyk ale nie mogę zrozumieć takiego szkalowania – ale to Posła właśnie

Funk off polish scum!!!!!!!
3 lat temu

Ja ogólnie jestem zadowolony z tego co Pan sobczak zrobił was polskie Łotry czeba wytruć

kiki
3 lat temu

Panowi kara ich spotka a z mojej strony jest też kara DLACZEGO BO JA Z NICH USŁUG NIE BĘDĘ JUŻ SKORZYSTAM TO JEST KARA MOJA I RODZINA TEŻ a panu s powadzenia życzę i miłego dnia

127
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x