OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Właściciel od wylanego szamba zabiera głos

Właściciel firmy, z terenu której wylano szambo, zabrał publicznie głos. Dziennikarz Kuriera Ostrowskiego skontaktował się z Marcinem Sobczykiem i poprosił o komentarz. W skrócie? Właściciel nic nie wiedział, było to działanie pracownika.

+

Marcin Sobczyk, właściciel firmy potwierdził w rozmowie z dziennikarzem Kuriera Ostrowskiego, że szambo zostało wylane do rowu z jego samochodu.

– Ale nie mam z tym nic wspólnego. Sami właśnie dochodzimy jak to się stało. Ustaliliśmy, że za sprawą jednego z kierowców.

Dziennikarz zapytał jaki interes miałby szeregowy pracownik, na co właściciel firmy odpowiedział: Po prostu zrobił lewiznę. Czyli bez wiedzy właściciela wziął zawartość czyjegoś szamba i gdzieś postanowił pozbyć się zawartości.

Na informacje, że internauci sugerują, że nie był to incydent, Marcin Sobczyk odpowiedział, że są to głosy zawistnych.Nigdy, przynajmniej za moją wiedzą, szambo nie było spuszczane do rowu.

Za zanieczyszczenie środowiska grozi od 3 miesięcy do 5 lat.

 

127 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
00
3 lat temu

to ten darek sobczyk spuszczal do rowu to szambo on juz za mlodu byl przekrentem pamietam jak z piekarni kradl make margaryne i za te przewinienia nawet szkoly nie skonczyl jako piekarz to dziwicie sie

l
3 lat temu

Haha

Xxx
3 lat temu

Ściemnia non stop auta sobczyka jeżdżą koło Piasków wylewa bo nie trzeba płacić jaja za 1 złotówkę dał by se obciąć ale na octagonie w czerwonych spodniach sie pokazuje i dobrego obywatela zgrywa a opony dla firm na lewo lubi wymieniać kierowca postoi a szef zapłaci

obserwator11
3 lat temu

Ludzie opanujcie się, już wydaliście wyroki? Kto was do tego uprawnił? Byliście świadkami wylewania szamba gdziekolwiek zgłoście to, a nie forujcie wyroki. Osobiście wątpię aby właściciele świadomi konsekwencji, wylewali szambo na własnej posesji. Jak już Urząd Miasta wyjaśnił wylewanie szamba wcześniej koło Górzna do zbiorników wodnych było legalne, mieli pozwolenie. A tu już ktoś uprzejmie donosi o wylewaniu szamba w Górznie. Byłeś świadkiem zgłoś to, pomożesz sprawie, ale nie osądzaj i ubliżaj. To nasza cecha narodowa bez zbadania sprawy zmieszać ludzi z błotem. Jestem ciekawy kto z komentujących i twierdzących że widział nieprawidłowości w opróżnianiu beczkowozów zgłosi to gdzie należy.
Poczekajcie na oficjalne śledztwo i wyjaśnienia.

Sid
odpowiada  obserwator11
3 lat temu

Czytanie ze zrozumieniem to za trudne dla Ciebie dupku? Cytuję: “Do niedawna ten podmiot miał zezwolenie na wylewanie nieczystości do specjalnych zbiorników wodnych zlokalizowanych koło wsi Górzno. Należały one do spółdzielni mieszkaniowej z Lewkowa. Ponieważ pojawiły się podejrzenia, że firma wylewa tam również ścieki z innych gospodarstw, spółdzielnia cofnęła zgodę i od tamtego czasu nieczystości muszą trafiać do wymienionych wcześniej dwóch punktów odbioru. – przekonuje Piotr Kuroszczyk, wójt Gminy Ostrów Wielkopolski.” Spółdzielnia cofnęła zgodę, bo mieli podejrzenia!!!!!!!!!!!!!! Można? Można? Lał gdzie był rów, wielu widziało..wielu wie!!!!

polemizator
odpowiada  obserwator11
3 lat temu

Parafrazując “Osobiście wątpię aby zabójcy świadomi konsekwencji, zabijali innych ludzi” – kuźwa logika 10-latka. Głupich nie sieją.

krzychu lewkowiec
3 lat temu

to tak jak firma Piast pasze z lewkowca, nic nie mieli, worki na plecach nosili brudasy a teraz doszli do kasy, podziwiam, sa kims

geniusz99
3 lat temu

Kicia i Beata to jest niesprawiedliwe że oceniacie pochopnie normalnego człowieka , który nie wiadomo czy to wogóle było on a może rzeczywiście było to działanie pracownika który chciał zarobić sobie na “lewo”. A sam właściciel jest moim zdaniem niewinny. Też tam wymieniam opony od 10 lat i jakoś nie widziałem żeby tam były jakieś przekręty robione wszystko na najwyższym poziomie , szybka obsługa , szefostwo super zarąbiści ludzie bo osobiście ich znam. A wy nie obrażajcie innych co wstawiają tu komentarze i mają inne zdanie na ten temat bo ci ludzie może lepiej znają państwo Sobczyków i też twierdzą że są to normalni uczciwi ludzie. A ty Kicia jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się lepiej nie odzywaj…….

Filip
3 lat temu

Beczki nadal kursują to jest śmieszne

Alterego
3 lat temu

I co cisza jak po śmierci organisty,,,,, nikt z urzędu miejskiego czy gminy nie zabrał głosu w tej sprawie,,,tak właśnie funkcjonuje to ostrowskie towarzystwo wzajemnej adoracji,,,,,

kiki
3 lat temu

Idioci ja tam opon już nigdy nie wymienię a tą siostrę wysłać do programu damy i wieśniaczki jakaś dama zrobiła im reklamą a wieśniaczka nauczyła się mówić po POLSKU

kiki
3 lat temu

Panie S jest pan śmieszny zarazem głupi jak można mówić o pracowniku jam być miał trochę odwagi to przyznał byś się ale takie bez mózgi jak wy na co liczyć dobrze że tata zostawił wam firmę bo wy niczego nie mieliście stali pod sklepem i prosili o parą groszy na piwko a tak zgrywacie Biznesmenów tylko gdzie PiP oraz Skarbówka ludzie tyrają po 12 godz Zus minimalny a 12 /13 na rękę

Obywatel
odpowiada  kiki
3 lat temu

Nie znam cię,ale już cię lubie 🙂

127
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x