Pracownik skusił się na biżuterię

Udostępnij
Tweet

W sobotę ostrowscy policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego, który skradł z mieszkania kasetkę ze złotą biżuterią. Policjanci odnaleźli i odzyskali część skradzionych precjozów. Mężczyzna usłyszał zarzuty dokonania kradzieży mienia.

+

W sobotę ostrowscy policjanci zostali powiadomieni, że z jednego z mieszkań skradziono kasetkę, w której znajdowała się biżuteria. Straty wyceniono na 5.500 złotych. Okoliczności zniknięcia biżuterii wskazywały, że czynu tego mógł dokonać jeden z pracowników, którzy wykonywali prace w budynku. Policjanci wyjaśniając okoliczności kradzieży zatrzymali w tej sprawie 28-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego, który przyznał policjantom, że skradł biżuterię. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze w jednym z lombardów odnaleźli część skradzionego mienia. Natomiast mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa kradzieży, za które będzie musiał odpowiedzieć przed sądem. Za przestępstwo to grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zwolnione z pracy za brak staników
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx