OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych (foto + wideo)

Kolejny raz wyjątkowo uczczono pamięć po poległych Żołnierzach Wyklętych. Tradycyjny już przemarsz środowisk patriotycznych wyszedł spod ostrowskiej konkatedry. Około dwustu osób przeszło w stronę Ronda Sybiraków, gdzie złożono kwiaty. Następnie zebrani udali się na Rynek, gdzie odbył się apel.

+

Przemarszowi towarzyszyła orkiestra. Wśród zebranych można było zauważyć przedstawicieli środowiska kibicowskiego FC Ostrów. Byli też przedstawiciele władz, parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości oraz wicewojewoda.

53 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ziut
4 lat temu

No coż, takie to w Polsce nastały czasy czasy, że na bohaterów kreuje się zdrajcę Kulińskiego oraz bandziorów spod znaku “Burego” i “Łupaszki”.

opornik
4 lat temu

Ukraina miała i ma swoich banderowców , Polska nie chcąc być gorsza ma swoich .>żołnierzy< wyklęto przeklętych !!

Anty
odpowiada  Metody k
4 lat temu

JUREK to kodziarz.

Max
odpowiada  biznesnen
4 lat temu

“Biznesnen” czy biznesmen? A czy “biznesnenie” Rotmistrza Pileckiego też nazwiesz bandytą idioto?

Metody k
4 lat temu

.A ty siedzisz i płaczesz JURKU, przy swoim malutkim biurku. Jak z krzesełka wstaniesz to Cię zobaczymy, bo jak siedzisz i szlochasz to Cię tylko słyszymy. Do zobaczenia niebawem Jurek w IPN-nie…..Tam w teczkę można zerknąć, co z Ciebie za płotka, która miała szczęście trafiać w toto lotka. Przepraszam nie mam teczki – tak Jerzy odpowie, tylko byłem w PRON -nie bo mam pusto w głowie.

Też zablokowany
odpowiada  Frecfyswhgtrcsytwtr
4 lat temu

Jak w tvp PiS? Spróbuj coś obraźliwego napisać na PO albo Bula. Zaraz cię zablokują. Ale o PiS, Dudzie, Kaczyńskim możesz pisać co chcesz.

biznesnen
4 lat temu

dajcie spokój, ci i ci to bandyci, tylko kasa sie liczy,

Polska w trocinach
4 lat temu

PIS = Piły i Siekiery

win
4 lat temu

Mam wrażenie, że przez ostatnie 1,5 roku to co tydzień obchodzimy dni Żołnierzy Wyklętych. I jeszcze każdego trzeba wykopać i na nowo pochować. Antoniemu zabraknie funduszy na te uroczystości….

Frecfyswhgtrcsytwtr
4 lat temu

czy ktos zostal zablokowany w okrojowym portalu, bo tam trzeba jak widac tylko chwalic rodzinny interes bo jak nie to ban jak w tv pis

53
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x