Pijany kierowca miał 3 promile!

Udostępnij
Tweet

Ostrowscy policjanci otrzymali informację o kierowcy samochodu osobowego będącego najprawdopodobniej w stanie nietrzeźwości. Pierwszy patrol zaczaił się przy drodze krajowej nr 11 na skrzyżowaniu Dębnica/Chynowa. Kierowca Citroena nie zatrzymał się na sygnały dawane przez pierwszy patrol. Gdy podejrzany dojechał na wysokość Górecznika, wtedy doszło do zatrzymania osobówki przez dwa policyjne radiowozy.

+

W środku znajdowało się trzech mężczyzn w ubraniach roboczych. Przed siedzeniem pasażera leżała butelka wódki, natomiast z tyłu butelka po piwie. Wszyscy panowie nie wyglądali trzeźwo. Dwóch z nich nawet się awanturowało. Ostatecznie kierowca wydmuchał 3 promile alkoholu.

Okazało się, że miał nawet zabrane uprawnienia do kierowania pojazdem. Na tym podróż robotników się zakończyła. Policjanci dla bezpieczeństwa własnego i przejeżdżających aut, założyli mężczyznom kajdanki.

Jeden z pasażerów przyznał, że dosiadł się do samochodu niedawno. Samochód był na dolnośląskich rejestracjach co może sugerować, że bardzo ryzykowna jazda trwała dłuższy czas.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zostań bohaterem Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pani Uczak
7 lat temu

O Ty gnoju. Do domu i to w tremigu. Trzeba Perełke i Lale wyprowadzić!!!

Marek rzecznik
7 lat temu

To nie ja pylem. Hy hy

Czytelnik
7 lat temu

Zaraz do pierdla a po co koszt jednego więznia to 3500 tys zł miesięcznie . Ulice z śmieci zbierać z napisem na plecach piłem i prowadziłem a pilnują ich straż miejska

18
0
Napisz co o tym sądziszx