OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Pijany kierowca miał 3 promile!

Ostrowscy policjanci otrzymali informację o kierowcy samochodu osobowego będącego najprawdopodobniej w stanie nietrzeźwości. Pierwszy patrol zaczaił się przy drodze krajowej nr 11 na skrzyżowaniu Dębnica/Chynowa. Kierowca Citroena nie zatrzymał się na sygnały dawane przez pierwszy patrol. Gdy podejrzany dojechał na wysokość Górecznika, wtedy doszło do zatrzymania osobówki przez dwa policyjne radiowozy.

+

W środku znajdowało się trzech mężczyzn w ubraniach roboczych. Przed siedzeniem pasażera leżała butelka wódki, natomiast z tyłu butelka po piwie. Wszyscy panowie nie wyglądali trzeźwo. Dwóch z nich nawet się awanturowało. Ostatecznie kierowca wydmuchał 3 promile alkoholu.

Okazało się, że miał nawet zabrane uprawnienia do kierowania pojazdem. Na tym podróż robotników się zakończyła. Policjanci dla bezpieczeństwa własnego i przejeżdżających aut, założyli mężczyznom kajdanki.

Jeden z pasażerów przyznał, że dosiadł się do samochodu niedawno. Samochód był na dolnośląskich rejestracjach co może sugerować, że bardzo ryzykowna jazda trwała dłuższy czas.

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pani Uczak
4 lat temu

O Ty gnoju. Do domu i to w tremigu. Trzeba Perełke i Lale wyprowadzić!!!

Marek rzecznik
4 lat temu

To nie ja pylem. Hy hy

cygan
4 lat temu

ten renault combi niebieski by mnie na pasach na ul kolejowej kolo empiku potracil POS 44169 TAKI KOKS MLODY TAK 26LAT

Czytelnik
4 lat temu

Zaraz do pierdla a po co koszt jednego więznia to 3500 tys zł miesięcznie . Ulice z śmieci zbierać z napisem na plecach piłem i prowadziłem a pilnują ich straż miejska

xxx
4 lat temu

K…wy do paki! potencjalni mordercy za kółkiem!

Bepe
odpowiada  dziadek
4 lat temu

Trzeba było gnoja na BP albo do Kebabu na Kolejową zaprowadzić. Tam ostrowscy polucjanci spędzają czas na służbie.

sss
4 lat temu

na takich ludzi to brak slow z pierdla nie powinien wyjsc potem sie dziwimy ze oc w gore jak za p,,, trzeeba placic

dziadek
odpowiada  Monty Python
4 lat temu

Święta prawda! Ostrowska policja nie reaguje na rowerzystów, pieszych i na zgłoszenia! Kiedyś na ul. Wiosny Ludów młodzian na rowerze jadąc chodnikiem potrącił mnie, przewrócił i jeszcze chciał pobić. Przytrzymałem gnojka i zadzwoniłem na policję – przez ponad godzinę nie przyjechali, a gnojek zdążył uciec w siną dal. Dodam, że jechał rozpychając się chodnikiem od fary do deptaku (lewa strona – tam gdzie ksero) gdzie chodnik ma ok. 1 metr szerokości! Policjo – ratunku! Panie komendancie – do roboty!

yyy
4 lat temu

baran idiota do pierdla bo to sa mordercy drogowi min’5lat i niech zapieprza zeby z glodu nie jeb…

Monty Python
4 lat temu

Takich typów jest więcej!
Apel do OSTROWSKIEJ POLICJI żeby w końcu zainteresowała się kierowcą który jeździ niebieskim peugotem o nr rej POS 3J61 albo twingo POS24316 w okolicach Szczurawic, Raszkowa, Ostrowa a od dawna nie ma uprawnień z tego samego powodu co ci z artykułu i jeździ po pijaku!
Zgłoszenia nic nie dają!

18
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x