Ale upadek i to 13-go w piątek :)

Udostępnij
Tweet

Wiele osób nie wierzy w przesądy, choć chyba każdy z nas słyszał o pechu przytrafiającym się 13-go w piątek. Sytuacja, do której doszło przed sklepem Żabka przy ul. Limanowskiego potwierdza krążące tego dnia nieszczęście.

+

W piątek 13-go stycznia odbywała się dostawa towaru do jednego ze sklepów. Z samochodu dostawczego opuszczano paletę z towarem. Coś poszło nie tak i cały załadunek runął na ziemię. Wśród produktów można dojrzeć butelki z alkoholem czy soczki. Obsłudze sklepu pozostało posprzątać skutki pechowego wydarzenia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Rolnik szuka żony. Ostrowianin znalazł rolniczkę?
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zdzichu
6 lat temu

Widziałem jak masę ludzi na rowerach tam się wywracało 🙂 nie wiem czy od tego piwa co spożyli czy możne ślisko było po śniegu na drodze było.

Pis = lepszy sort
6 lat temu

Oglaszam żałobę narodową i powołuje komisje Macierewicza

Piwosz
6 lat temu

Taki wypadek to mogę przeżyć. Chociaż żal piwa które się rozlało. Najgorszym zdarzeniem które widziałem na tym portalu, to wypadek ciężarówki niedaleko Czekanowa gdzie zmarnowało się tyle złocistego trunku i nawet Pan Alojzy ze straży pożarnej nie wiele mógł uratować.

Zszokowany
6 lat temu

Po prostu SZOK !!! Aż takie niesamowite rzeczy dzieją się w Ostrowie. Ciekawe co jutro nas czeka, może zepsute światła sygnalizacji świetlnej a może nawet zablokowane drzwi przesuwne w jednym z marketów!!! Boże nie ma już innych tematów niż takie PIERDOŁY , naprawdę nie szkoda artykułu ???

Mr.T
6 lat temu

Noutorius BIG – pozdro od Keesa 😀

ps
6 lat temu

Aż się łezka w oku kręci 🙁

morgi
6 lat temu

Przy okazji jest reklama piwa…

Alterego
6 lat temu

Szkoda tego browara,,,

kuku
6 lat temu

To się dopiero nazywa pechowy dzień tyle dobroci zmarnowane 😛

9
0
Napisz co o tym sądziszx