Kobieta prawie spłonęła żywcem

Udostępnij
Tweet
W poniedziałek o godzinie 9:00 zauważono pożar na ogrodach działkowych „Relaks” przy ul. Spichrzowej w Ostrowie Wlkp. Pierwsi na miejsce przybyli policjanci, którzy pomogli kobiecie. Była ona cała odymiona, włosy miała nadpalone. Ogień obejmował połowę altany w części odpadowo-magazynowej.
+
Strażacy rozpoczęli akcję gaśniczą. Do środka budynku w części mieszkalnej weszli strażacy w aparatach ochrony dróg oddechowych, gdzie za pomocą kamery termowizyjnej nie stwierdzili obecności innych osób. Jak udało się  nam dowiedzieć od innych działkowiczów, mężczyzna mieszkający z poszkodowaną kobietą, przed godziną 6:00 wyszedł do pracy w pobliskim zakładzie Mahle.
Strażacy zabezpieczyli kobietę do czasu przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego. Przypuszczalną przyczyną powstania pożaru było zaprószenie ognia. Prawdopodobnie, któryś z lokatorów wyrzucił niedogaszony popiół do części odpadowo-magazynowej.
POLECANE NEWSY
CZYTAJ  PiS ogłosiło kandydatkę na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jelitów rambo
7 lat temu

w mahle robi za grosze to na działka dziad mieszka z konkubina

pis
7 lat temu

Robią to za co im płacą i co tu tyle podniecania o strażakach

ps
7 lat temu

Jeszcze ktoś ma coś do powiedzenia o pracy strażaków?Odnośnie artykułu o kotku.

do ps
odpowiada  ps
7 lat temu

Oczekujesz tzw. hejtowania, pochwał, czy zwykłej oceny pracy strażaków? Robota jak każda inna. Wypadkowość niska, jest sporo bardziej wymagających i niebezpiecznych zawodów. Zrobili to za co im płacimy i tyle.

4
0
Napisz co o tym sądziszx