Pędził BMW przez teren zabudowany

Kolejny miłośnik szybkiej jazdy wpadł w ręce policjantów Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy. Mężczyzna pędził BMW przez jedną z podostrowskich miejscowości 107 km/h, stwarzając duże zagrożenie dla siebie i innych osób. Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h, kierujący samochodem stracił prawo jazdy.

+

2 stycznia br. około godz. 16.00 w jednej z miejscowości gminy Nowe Skalmierzyce policjanci z ostrowskiej drogówki zauważyli pojazd marki BMW jadący z prędkością 107 km/h. W miejscu tym z uwagi na obszar zabudowany obowiązuje organicznie prędkości do 50 km/h.

W związku z tym policjanci zatrzymali samochód do kontroli. Okazało się, że za kierownicą siedział 24-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Kierowca za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym aż o 57 km/h stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na 3 miesiące.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to ciągle główna przyczyna wypadków drogowych. Wielu kierowców jadąc za szybko, ryzykuje życie i zdrowie swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego. Zatem zwolnijmy i zachowajmy maksimum ostrożności tak, aby nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  5 osób rannych w czołowym zderzeniu
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zzzz
7 lat temu

I co z tego, że jechał 107 km/godz i co się wielkiego stało. Dzisiaj w Ostrowie ok. godz. 17.00 chodniki są już nieźle zmrożone, ślizgawka jak się patrzy, a za parę godzin jezdnie będą wyglądały jak zamrażalniki ruskich lodówek. Jutro uaktywnią się niebiescy zbawiciele kierowców i czarne hieny pazerne na dudki w imię bezpieczeństwa swoich uciśnionych (mafia).

jola
7 lat temu

tymi bmw przeważnie jadą debile bez wyobrażni komu by się chciało myślec o dzieciach na ulicy albo o starszym na przejściu walnąć w niego jeszcze dać mu kopa zato że łazi po ulicy i odjechać tak najlepiej podwyższyc prędkość w zabudowaniu dla tych debili ale nie ratować ich w szpitalu za nasze pieniądze tylko zostawić naulicy niech zdycha

ostrowiak
odpowiada  jola
7 lat temu

a co nie zauważają cię na ulicy to przesiądź się z roweru i zacznij chodzić na nogach

nowy
7 lat temu

bmw jest bezpieczne ale 90 procent na polskich drogach to zajechane lub po duuuuzych wypadkach i powodzi z włoch

kierowca
7 lat temu

To bylo BMW a nie Bardzo Maly Woz czyli Fiat 126p maluch stwarza wieksze zagrożenie juz przy 80 km/h era maluchow i innych dziwactw powoli sie konczy auta maja ABSy i inne ulepszenia powinno sie predkosci podnosic a nie obniżać Kto jest za

Zebcowianin
odpowiada  kierowca
7 lat temu

Ty też pewnie jesteś kierowcą BMW…

kierowca
odpowiada  Zebcowianin
7 lat temu

nie mam BMW

karen
odpowiada  kierowca
7 lat temu

Maluch z rozsądnym kierowcą jest bezpieczniejszy niż BMW z idiotą za kierownicą. Trochę wyobraźni i mniejsze ego właścicieli niektórych samochodów poprawi bezpieczeństwo bardziej niż najnowocześniejsze systemy.

Robert
odpowiada  kierowca
7 lat temu

jak jeździły maluchy to w ostrowie co 10 rodzina miała auto teraz w kazdej rodzinie jest przymajmniej jedno… wiec co z tego ze bezpieczniejsze jak ciezsze i szybsze i do tego wiekszy ruch na drogach? malo tego ludzie nie zaczeli 3x szybciej chodzić żeby zdarzyć przejść przed takim autem w zabudowanym a Ty chcesz predkość podnosić? pomysl troche kto w obszarze zabudowanym jest i jakie budynki, bo chyba swojego dziecka kiedyś nie chcesz zeskrobywać z ulicy?? kiedyś luidzie mając auto jeździli z głową bo wiedzieli że szybko innego auta nie kupią a teraz rozwali to co za 2000zł kupi inne i bedzie mial czym jeździć…

turbo
odpowiada  kierowca
7 lat temu

jeden z ABS wylądował w moim bagazniku. Płaskie pole miał z prawej, ale nie wykrecił : myślał,ze ABS go zatrzyma. Obyło się bez niebieskich, pełna kultura, L)
(Technika przerasta tych Zz BMW, niestety…

OBSERWATOR
7 lat temu

NA TRZY MIESIACE TO MALO MALO MALO

11
0
Napisz co o tym sądziszx