Ważne zmiany w urzędzie w Nowych Skalmierzycach

Ciąg dalszy „afery mobbingowej” w Nowych Skalmierzycach? Z początkiem roku odwołano Zdzisława Mielczarka – dotychczasowego zastępcę burmistrz Bożeny Budzik. Na jego miejsce przybył Paweł Błaszczyk. Myli się jednak ten, kto myśli, że Zdzisława Mielczarka nie zobaczy na urzędowych korytarzach.

+

Zdzisław Mielczarek dotychczas łączył funkcję zastępcy burmistrza w wymiarze 1/5 etatu z funkcją sekretarza urzędu 4/5 etatu. Od stycznia 2017 r. Mielczarek będzie pełnoetatowym sekretarzem urzędu. Bożena Budzik uzasadnia tę zmianę koniecznością wzmocnienia kierownictwa Gminy w kontekście wdrożenia zbliżającej się trudnej reformy oświatowej.

Nowy wiceburmistrz posiada wykształcenie wyższe inżynierskie o specjalności zarządzanie i marketing. Ukończył studia uzupełniające magisterskie na kierunku ekonomika gospodarki żywnościowej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu a także podyplomowe studia w zakresie Integracja Europejska, Agrobiznes i Obszary Wiejskie. W latach 2004-2016 pracował w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ostrowie Wielkopolskim z/s w Przygodzicach. Przez ostatnie sześć lat na stanowisku kierownika Biura Powiatowego. Od 2010 roku zasiadał w Radzie Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce.

CZYTAJ  Koszykarki awansowały

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mdm
5 lat temu

Panie burmistrz a co z odśnieżanie dróg w waszej gminie….. Ta sprawa też musi być nagłośniona niech ludzie się dowiedzą jak gmina płaci. Jest taka bieda a że nie ma pieniążków a mamy listopad za chwilę spadnie śnieg i co…. Dalej

dzejs
6 lat temu

Wszystko po znajomości , wstyd !!!!!

wtf
odpowiada  dzejs
6 lat temu

Gdyby mieli wymienić wszystkich którzy w urzędzie są zatrudnieni po znajomości to zrobiło by się pusto….

Maxi
6 lat temu

Na to stanowisko konkursu nie trzeba. Tak mówią przepisy.

seksista
6 lat temu

Robi się ciekawie – pojawia się kolejny samiec ? Pan Zdzisio,wiek wapniaka dogania i do emerytury blisko,więc trzeba stawiać na młodego. A że te 1/5 etatu służyło v-ce burmistrzowi do ,,łączenia,, funkcji z Panią burmistrz – to już wiemy z poprzedniego artykułu…? Młody będzie mógł….na cały etat !.

Kris
6 lat temu

Pani burmistrz myślę że na poziomie gminy PiS powinien spojrzeć na to co robicie według mnie to śmiech na sali pamiętam występ Pani zastępcy w radiu Plus Kalisz kiedy startował do wyborów parlamentarnych z ramienia PSL wypowiedzi przypominały dukanie więc wdrażanie reformy może się uda?

Mieszkaniec
6 lat temu

Czyli co wzmacnia kadre przed reformą oświaty człowiekiem którego doświadczenie zawodowe to 12 lat pracy w agencji rolnej,masakra jakaś.

Kandydat
6 lat temu

Bożena o PR to Ty nie masz jednak żadnego pojęcia..

masumi
6 lat temu

mam pytanie jak można łączyć dwa etaty 4/5 i pełen etat to ile godzin ten gościu siedzi w pracy . powinien w takim razie siedzieć 72 godz. tygodniowo a dziennie 14,4 godz. a doba ma 24 godz czyli gościu miał na spanie 7 godz. (w tym wieku) i tylko 3 godz na przejazd do pracy i jedzenie , no czasami na przecinaniu wstęg się najadł to parę minut zyskał dla rodziny to jest żenada do zwolnienia takich ludzi i wymieniać na młodą kadrę a to emerytura za najniższą ale sobie foteliki wyścielili

Robert
odpowiada  masumi
6 lat temu

4/5 + 1/5=1 etat 8h z którego jest ODWOŁANY i będzie miał inne stanowisko „pełnoetatowym sekretarzem urzędu” tj. 8h wiec jakie 14,4h?

OJCIEC
6 lat temu

Pani Bożeno.
Czas na „wietrzenie magazynów”. Pozwalniać nierobów i zatrudnić takich pracowników, dla których petent to petent, a nie zło konieczne.

Wkurzony
6 lat temu

Nepotyzm i kolesiostwo a gdzie fachowość i doświadczenie ? Bo sześć lat kierowania agencją to nie to samo co współrządzenie gminą !

15
0
Napisz co o tym sądziszx