Ważne zmiany w urzędzie w Nowych Skalmierzycach

Ciąg dalszy „afery mobbingowej” w Nowych Skalmierzycach? Z początkiem roku odwołano Zdzisława Mielczarka – dotychczasowego zastępcę burmistrz Bożeny Budzik. Na jego miejsce przybył Paweł Błaszczyk. Myli się jednak ten, kto myśli, że Zdzisława Mielczarka nie zobaczy na urzędowych korytarzach.

+

Zdzisław Mielczarek dotychczas łączył funkcję zastępcy burmistrza w wymiarze 1/5 etatu z funkcją sekretarza urzędu 4/5 etatu. Od stycznia 2017 r. Mielczarek będzie pełnoetatowym sekretarzem urzędu. Bożena Budzik uzasadnia tę zmianę koniecznością wzmocnienia kierownictwa Gminy w kontekście wdrożenia zbliżającej się trudnej reformy oświatowej.

Nowy wiceburmistrz posiada wykształcenie wyższe inżynierskie o specjalności zarządzanie i marketing. Ukończył studia uzupełniające magisterskie na kierunku ekonomika gospodarki żywnościowej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu a także podyplomowe studia w zakresie Integracja Europejska, Agrobiznes i Obszary Wiejskie. W latach 2004-2016 pracował w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ostrowie Wielkopolskim z/s w Przygodzicach. Przez ostatnie sześć lat na stanowisku kierownika Biura Powiatowego. Od 2010 roku zasiadał w Radzie Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zwierzęta już nie żyły. Zostały zagłodzone?
Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mdm
6 lat temu

Panie burmistrz a co z odśnieżanie dróg w waszej gminie….. Ta sprawa też musi być nagłośniona niech ludzie się dowiedzą jak gmina płaci. Jest taka bieda a że nie ma pieniążków a mamy listopad za chwilę spadnie śnieg i co…. Dalej

dzejs
7 lat temu

Wszystko po znajomości , wstyd !!!!!

wtf
odpowiada  dzejs
7 lat temu

Gdyby mieli wymienić wszystkich którzy w urzędzie są zatrudnieni po znajomości to zrobiło by się pusto….

Maxi
7 lat temu

Na to stanowisko konkursu nie trzeba. Tak mówią przepisy.

15
0
Napisz co o tym sądziszx