Zaplanuj efektywnie termin urlopu. Zyskaj dodatkowy czas

Udostępnij
Tweet

2017 rok składać się będzie z 250 dni pracujących. Pozostałe 115 to soboty, niedziele i święta. Dodatkowo będzie 13 dni ustawowo wolnych od pracy i tylko jeden przypadający w weekend – w odróżnieniu od tegorocznych świąt i Sylwestra. Sprawdźcie jak zaplanować efektywnie termin urlopu, by zyskać dodatkowy czas.

+

2017 rok rozpocznie się od Święta Trzech Króli, obchodzonego 6 stycznia. Wypadnie ono w piątek, także będzie to pierwsza okazja do wydłużenia weekendu. Następna okazja nadarzy się w połowie kwietnia kiedy to przypadają Święta Wielkanocne (16 kwietnia – niedziela, 17 kwietnia – poniedziałek).

Prawdziwym rarytasem może będzie długi weekend majowy. Dzięki nam możecie zyskać nawet dziewięć dni wolnego. 1 maja przypada bowiem w poniedziałek. Wystarczy wziąć 2 maja wolne. Gdyby Wam było mało, weźcie dodatkowy urlop 4 i 5 maja. Uzyskacie aż 9 dni wolnego 🙂

Boże Ciało przypada w czwartek 15 czerwca. Biorąc urlop dzień później dostaniecie do zagospodarowania aż cztery dni wolnego od pracy.

Wakacyjny okres to tradycyjne Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny obchodzone co roku 15 sierpnia. Tym razem przypada we wtorek. Biorąc 14-go wolne, macie kolejny drugi weekend zaliczony.

I na koniec 2017 r. Święta Bożego Narodzenia. Tym razem Wigilia będzie wolna od pracy, ponieważ w kalendarzu będzie niedziela. Następne dwa dni również będziecie mogli przeznaczyć na odpoczynek. Do dzieła, kto pierwszy się wpisze z urlopem ten lepszy 🙂

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Wiadomo co wyrzucił przez okno podczas pościgu
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
paulina
7 lat temu

jak na wakacje to tylko do danni mieszkam tu i polecam jest cudownie zapraszam no i zycze szczesliwego nowego roku

Fou moi le camp
7 lat temu

Cenzor pedał

Lubiący mocne wrażenia.
7 lat temu

Ja już zaplanowałem wakacje i wyjadę do Tunezji, zahaczę o Egipt i odwiedzę Brukselę a po drodze Berlin. Zastanowię się jeszcze, czy nie wyskoczę na krótko do Paryża.

Ala
7 lat temu

Weź sobie 9 dni wolnego w markecie. Zahakają cie.

ALLAH IS MERCIFUL
7 lat temu

ładnie to wygląda, ale co z tymi co robią na 4brygadówce w mahle?

PS
7 lat temu

Dziękuję że to „dzięki wam” w maju mogę mieć 9 dni wolnego 🙂

Piotr
7 lat temu

W ten sposób drugiej Japonii nie zbudujemy ha ha

7
0
Napisz co o tym sądziszx