Seria czwartkowych wypadków i kolizji

Udostępnij
Tweet

Od dwóch dni, każdego popołudnia dochodzi do kilku kolizji i wypadków na drogach powiatu ostrowskiego. Zapewne ma na to wpływ śliska nawierzchnia, a także przedświąteczny pęd. Najgorzej skończył mężczyzna z wypadku koło Chotowa z urazem kręgosłupa.

+

Około 35-letni mężczyzna z Fiata Punto jechał lokalną drogą koło Chotowa. Na krętej drodze z niewiadomych przyczyn doszło do zahaczenia o jadący z przeciwka samochód osobowy, a następnie Fiat Punto dachował i wyleciał na pobliskie pole. Kierowca Punto doznał poważnego urazu kręgosłupa szyjnego z uszkodzeniem rdzenia. Przewieziono go do kaliskiego szpitala na oddział neurochirurgiczny. Widać na zdjęciach jak mocno wklęśnięty został dach auta. Na miejsce wezwano jednostki straży pożarnej z Ostrowa Wlkp., Gostyczyny, a także Kalisza.


Niedługo potem doszło do zderzenia na rondzie Witosa. Jadąc od galerii kierowca Alfy Romeo wykonywał przejazd po rondzie by skręcić w lewo w ulicę Grabowską w stronę Wtórku. Jednak jadący od ulicy Strzeleckiej kierowca Renault Scenic nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia. W Scenicu mocno zostały uszkodzone drzwi, a w Alfie narożnik z wyciekiem płynu z chłodnicy.


W tym samym czasie zderzyły się dwa samochody na ulicy Kamiennej w Ostrowie Wlkp. Kobieta kierująca służbową Skodą Fabią zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w Audi i Peugeota 1007. Kobieta jechała od strony Wysocka Małego w kierunku Ostrowa Wlkp.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Poparzone niemowlę trafiło do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ja
7 lat temu

Pan ktory jechal punto sam wpadl w poslizg, a nie jak pisze redaktor, zahaczyl o jadace auto. Poza tym poszkodowany ma 27 lat. Troche rzetelnosci dziennikarskiej przydaloby sie tu.

Robert
7 lat temu

Pan ze scenica dostał mandat 250zł i 6pkt plus 50zl za brak dokumentu potwierdzającego zawarcie polisy OC… Ok 2h później na tym samym rondzie doszło do następnej kolizji ale nie znam okoliczności… W piątek koło Orlenu przy galerii auto na latarni się zatrzymało chyba ktoś mu wyjechał… Ludzie w święta jeżdżą tragicznie…

mariusz
7 lat temu

Nie na kamiennej , tylko w Wysocku na ul Ostrowskiej .

eb
7 lat temu

wklęśnięty

kim
7 lat temu

ateista co brałeś ?

ateista
odpowiada  kim
7 lat temu

Ja wciągnąłem dwie „kreski” a ty co nadal na butaprenie czy jakieś innych wynalazkach???

ateista
7 lat temu

Polska i Rumunia kojarzą się z religijnością, czyli powierzaniem swojego losu Bogu…

obserwator 1
odpowiada  ateista
7 lat temu

Najlepsze to dyndające różańce przy lusterku.

kim
odpowiada  ateista
7 lat temu

ty ateista co brałeś ?

9
0
Napisz co o tym sądziszx