Policjanci uratowali biesiadników z zadymionego mieszkania

Policjanci w ubiegłą środę 7 grudnia otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań ostrowskiej kamienicy wydobywa się dym. Mundurowi nie zważając na silne zadymienie i dym wydobywający się z pomieszczenia weszli do środka i pomogli znajdującym się tam osobom opuścić mieszkanie. Czujność sąsiadki oraz szybka reakcja ostrowskich policjantów zapobiegła tragedii.

+

Cała sytuacja miała miejsce w minioną środę, 7 grudnia. Około godziny 17:15, dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań ostrowskiej kamienicy wydobywa się dym. Natychmiast we wskazane miejsce pojechali policjanci Wydziału Prewencji. Funkcjonariusze widząc niebezpieczeństwo bez chwili wahania rozpoczęli akcję ratowniczą. Nie zważając na duże zadymienie weszli do mieszkania. Wewnątrz znajdowały się trzy osoby. Policjanci ewakuowali dwóch mężczyzn w wieku 44 i 49 lat oraz 33-letnią kobietę, którzy mimo silnego zadymienia nie chcieli opuścić mieszkania. Jak ustalili policjanci osoby te były nietrzeźwe. Mundurowi starali się również gasić płomienie wydobywające się z kominka.

Po chwili na miejsce przybyli strażacy, którzy ugasili pożar oraz przewietrzyli budynek. W międzyczasie mundurowi sprawdzili pozostałe mieszkania. Na szczęście nikomu z ewakuowanych ani pozostałym mieszkańcom kamienicy nic poważnego się nie stało.

Dzięki szybkiej, zdecydowanej interwencji i postawie policjantów z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim nie doszło do tragedii.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tajemnicza śmierć 37-latki
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
####
7 lat temu

A jak tam ostrowskie SB niektore i wysokie stolki w koncu sie zwolnia,ą, a niektorzy przestaną się wreszcie bać, juz nadchodzi…….

koryto+
odpowiada  ####
7 lat temu

A po 19 grudnia dopiero zaczniemy wszyscy odczuwać che..che…”doją zmianę”….
/ samodzielnie myślący wiedzą o co chodzi /

.
7 lat temu

Swoją drogą to słyszałem że ostrowscy policjanci są pod odgórną presją jeśli chodzi o zwalczanie piratów drogowych. Nie każdego jest tak łatwo złapać a mimo wszystko w bardzo nie ładny sposób takie czynności są wymuszane przez co łapie się nie tych o których chodzi byle zaspokoić apetyt Góru. Skarżą się chłopaki, co oni biedni mogą zrobić gdy ktoś ma dużo mocniejszy samochód i skaner częstotliwości przez co zasadzki chłopaków są ku wściekłości Góru skazane na porażkę. Góru wyluzuj pośladki i daj chłopakom spokój, dopóki używacie radiostacji oni naprawdę nic nie mogą zrobić

4
0
Napisz co o tym sądziszx