Dramatyczne traktowanie norek w powiecie ostrowskim

Stowarzyszenie „Otwarte Klatki” nagłaśnia skandaliczne traktowanie norek, a także ciemną stronę hodowli norek. Jeden z aktywistów, by zdobyć materiał dowodowy, zatrudnił się w fermie znajdującej się w Masanowie (gmina Sieroszewice) w powiecie ostrowskim. Za pomocą ukrytej kamery przedstawił wstrząsające kulisy tego procederu.

+

Jak poinformowała Gazeta Wyborcza, ferma należy do obywatela narodowości holenderskiej. Na nagraniu widać jak pracownicy brutalnie traktują zwierzęta. Każdego dnia przebywa tam około 80 tysięcy norek amerykańskich. Aktywista przedstawił w zmontowanym filmie problem zdychających zwierząt, a także ciężko rannych, nawet z robakami w uszkodzonym ciele.

Trudno opisać to co widać z powodu wstrząsających scen. To należy zobaczyć:

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ruszyły prace na dawnym PKS-ie. Wiemy co tam się dzieje
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Iwona
7 lat temu

Przed świętami Otwarte Klatki otrzymały pismo od kancelarii reprezentującej właściciela fermy norek w Masanowie. Pod groźbą pozwu właściciel fermy domaga się usunięcia materiałów z internetu.

adam
7 lat temu

a tego pajaca w zielonych spodniach na bruk

Iwona
odpowiada  adam
7 lat temu

Przed świętami Otwarte Klatki otrzymały pismo z kancelarii reprezentującej właściciela fermy. Pod groźbą pozwu właściciel fermy oczekuje usunięcia z internetu wszelkich materiałów dotyczących fermy.

szok
7 lat temu

Ciekawe, że 2 czy 3 tygodnie wcześniej była tam na kontroli Powiatowy Lekarz Weterynarii i nie stwierdził żadnych nieprawidłowości!! Ślepy czy przekupiony?

Stefan
7 lat temu

Masakra ,czy własciele są już zapuszkowani ? a ferma zamknięta ? Kto tam tak strasznie katuje te zwierzęta ,doprowadza do takiego bólu odartej skóry ,po której chodzi robactwo. Czy własciel fermy tego nie widzi co tam się dzieje ?? Przeciez te zwierzęta ciepią potwornie z bólu, czy właściciele fermy świadomie przywykli do znęcania się z takim okrucieństwem nad tymi biednymi zwierzętami .Potworna znieczulica nad bezbronnym zwierzęciem ,Tam trzeba sciągnąć na ta fermę CBŚ może oni się ta fermą zainteresują i sprawdzą co tam się dzieje .

X
7 lat temu

Jak cywilizowani ludzie mogą w taki brutalny sposób traktować zwierzęta? Nie chodzi tylko o norki ale ile zwierząt jest zabijanych w podobny a czasami gorszy sposób? A ludzie, którzy to kupują? Czy nie wiedzą w jaki sposób zostało zrobione to ich piękne miękkie futerko? Nigdy nie zrozumiem jak można torturować, obdzierać ze skóry, bić, wieszać żeby „mięso” było lepsze. Ale wierzę, że karma wróci do tych osób w przeróżnej postaci! Czy na świecie nie ma innej pracy niż mordowanie żywych istot dla kilku pierd…. złotych? 🙂

33
0
Napisz co o tym sądziszx