OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Paliwowy złodziej w rękach policjantów

Policjanci z Przygodzic ustalili i zatrzymali nieuczciwego kierowcę ciężarówki. Mężczyzna od sierpnia do listopada tego roku dokonał kilkunastu kradzieży paliwa z pojazdu ciężarowego, którego był kierowcą. Mężczyzna za kradzież odpowie przed Sądem.

+

Policjanci z  Posterunku Policji w Przygodzicach ustalili sprawcę kilkunastu kradzieży paliwa. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego.

Jak ustalili policjanci, 24-latek będąc kierowcą pojazdu ciężarowego z naczepą „spuszczał” z komór cysterny olej napędowy i benzynę. Każdorazowo mężczyzna kradł jednakową ilość paliwa – ponad 50 litrów oleju napędowego i tyle samo benzyny.

Mężczyzna od sierpnia do listopada tego roku dokonał 11 kradzieży. Straty wyceniono na ponad 5 tysięcy złotych.

24-latek usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Szofer
4 lat temu

Policjanci ustalili? Przecież dzielnicowy z Przygodzic jest tak ciemny ze miałby problem z ustaleniem która jest godzina a już nie wspomnę o jakims spuszczaniu tego co się chłopakowi należało! Gdyby nie jechali wtedy spać do lasu na Pardalin to w zyciu by nic nie “ustalili”. A Ci co tu piszą nazwy firm i co ich wuje robią w pracy powinni się w łeb je*nać!!!

kp
4 lat temu

Policjanci ustalili bo ktoś go podj….

Jakub
4 lat temu

Orlen? Tam to się dzieje i nikt tym się nie interesuję, teraz już idą na potęgę potrafią kraść paliwo z cysterny nawet w biały dzień na bocznych uliczkach w obrzeżach miasta.

n/n
4 lat temu

he he…ze szwagrem to ze zbiornika sie upuszczało tzw oszczędności ale żeby z cysterny? chociaż na orlenie wuja robi to z wagonu tez upuszczaja poprostu wpadł nieszczęśliwie.

.
odpowiada  n/n
4 lat temu

Pamiętam czasy że litr szło kupić za 2.70 po prostu wołając przez cb ale obecnie kierowcy boją się stracić pracę za ponad 5 tys miesięcznie. Trudny chleb, nie ma co zazdrościć

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x