OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Policja podsumowała świąteczny weekend

+

Jak co roku, policjanci ostrowskiej jednostki aktywnie włączyli się w działania mające zapewnić bezpieczeństwo w okresie obchodów Wszystkich Świętych. Od piątku, 28 października policjanci prowadzą akcję „Znicz 2016″. W tym czasie nad zapewnieniem bezpieczeństwa każdego dnia czuwała zwiększona liczba policyjnych patroli. Policjanci drogówki skupili swoje działania na organizacji ruchu przy cmentarzach oraz na najważniejszych skrzyżowaniach tak byśmy mogli bezpiecznie dotrzeć do cmentarzy. Na drogach miasta i powiatu ostrowskiego odnotowano 1 wypadek, 24 kolizje drogowe. W czasie trwania akcji funkcjonariusze zatrzymali 10 nietrzeźwych kierowców i 3 kierujących, którzy nie zważając na bezpieczeństwo na drodze, znaczącą przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym, stwarzając duże zagrożenie dla siebie i innych osób

Dziś Dzień Zaduszny. Wielu z nas odwiedzi groby zmarłych, by zapalić na nich znicze. Policjanci w ramach trwającej akcji „Znicz 2016″ cały czas patrolują drogi i czuwają nad zapewnieniem bezpieczeństwa również w rejonach cmentarzy.

W dalszym ciągu apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie rozsądku i ostrożności.

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kierowca
odpowiada  Jaroslaw
4 lat temu

Zamiast siedzieć na tej kuroniówce to może zatrudnij się do straży miejskiej i będziesz przeglądał monitoring

Jaroslaw
4 lat temu

Ja rowniez patrolowałem w internecie skrzyzowanie Aleje Słowackiego ,Dworcowa .Raszkowska,Krotoszynska.Chcialbym zapytac kiedy beda ukarani kierowcy ktorzy beszczelnie pchali sie ze Słowackiego z pasa na wprost w Dworcowa jadac w Krotoszynska rozumem ze kolo grobu rodzina czeka trzeba porozmawac na mszy w koncu raz w roku mozna sie spotkac.W ciagu godziny kilkudziesieciu cwaniaczków.Szkoda ze ne mozna przyblizyc obrazu bo numery rejestracujne poszły by w odpowiednie miejsce.

.
4 lat temu

Mamy świetny przykład manipulacji w tym artykule a mianowicie to o stwarzanie zagrożenia poprzez przekroczenie prędkości. Nie wiem gdzie doszło do przekroczenia ale nie w każdych warunkach przekroczenie prędkości równa się stwarzanie zagrożenia bo są odcinki oznaczone jako teren zabudowany na których mimo szczerych chęci nie jesteśmy w stanie stworzyć zagrożenia, weźmy na przykład taką aleje słowackiego gdy ktoś rusza spod świateł, rozpędza się do 200 i hamuje do zera, bez sensu oczywiście ale jakie to zagrożenie gdy przed sobą ma pustą drogę. Zgodzę się że słowackiego to nie tor na jedną czwartą mili ale porównanie jazdy na takiej drodze przekraczając dozwoloną prędkość o 50 do stwarzania zagrożenia do którego wcale nie potrzeba przekraczać prędkości jest manipulacją ale nie koniecznie manipulacją redakcji tylko manipulacją kogoś wyżej ale do tego zdążyłem się przyzwyczaić, spotyka się z nią każdy kto korzysta z internetu albo ogląda tv i większej części manipulacji nie widzimy bo przecież o to w tym chodzi żeby ludzie czegoś nie dostrzegli, ma to na celu zajmowanie ich głupimi sprawami i robienie swojego w ukryciu, na tym polega nowoczesność

Spokojny lokalny kierowca
4 lat temu

Ja bym tę akcję nazwał “mogiła”, a nie znicz ze względu na to ilu uczestników ruchu drogowego dołączy do tych których wspominamy jako już nie będących z nami na tym ziemskim padole.

4
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x