OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Śmiertelnie potrącony grzybiarz

W powiecie ostrzeszowskim, na drodze wojewódzkiej numer 449 w miejscowości Bukownica doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna chcąc przejść na drugą stronę jezdni nie upewnił się czy bezpiecznie może przejść i wtargnął wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy marki bmw. W wyniku potrącenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. 
+

Po godzinie 7:40 (25.10.2016r.) dyżurny ostrzeszowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu osoby pieszej w miejscowości Bukownica na drodze wojewódzkiej nr 449.

Skierowani policjanci na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 68-letni mężczyzna (mieszkaniec powiatu kaliskiego) wychodząc zza zaparkowanego autokaru, nie obserwował należycie drogi i wtargnął na pas jezdni wprost pod nadjeżdżający od strony miejscowości Ostrzeszowa samochód marki BMW. Pojazdem kierował 40-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów. Pieszy w wyniku odniesionych obrażeń ciała poniósł śmierć na miejscu.

Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierującego, był trzeźwy. Na miejscu wypadku obecny był także Prokurator Rejonowy w Ostrzeszowie, który polecił zwłoki zabezpieczyć do sekcji.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

POLECANE NEWSY
11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
dob
odpowiada  Frywolny Senior
5 lat temu

hehe i tak trzymaj ja robie podobnie hehe

czarna wdowa
odpowiada  Frywolny Senior
5 lat temu

To się dziadek rozpisał w myśl przysłowia krowa co dużo ryczy mało mleka daje

SImo...
5 lat temu

A od sklepu (groszka) w buko jechałem za tym autobusem dobrze że jak awaryjne włączył to pierwszy go wyprzedziłem…. dopiero zaczynali wychodzić…. masakra…

gogo
odpowiada  Frywolny Senior
5 lat temu

żal mi ciebie

.
odpowiada  Frywolny Senior
5 lat temu

Byłeś kiedyś u psychologa?

POyeb
odpowiada  .
5 lat temu

Zobaczymy czy za 50 lat też taki bystry komentarz napiszesz…

OBSERWATOR
5 lat temu

O B S E R W U J E

Frywolny Senior
odpowiada  .
5 lat temu

Grzyby nie powinny chodzić na grzyby.. A co do 68-latka, to sam będąc bogatym wdowcem trzymam się dobrze i co tydzień zaliczam po kilka kobiet które mają nadzieję, że mi się spodobają i po mojej śmierci odziedziczą mój majątek dla swoich dzieci albo wnucząt. Ja się z nich śmieję, bo przerabiam dziesiątki takich naiwnych jeszcze do użycia matek i młodych babć..

Psi kuta
5 lat temu

Szkoda kierowcyt trauma na na resztę swoich dni

lol
5 lat temu

Chyba Pieszy a nie Pierzy

11
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x