OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Radny sam się załatwił? Gra w kulki nie rozwija?

Radny miejski Ostrowa Wlkp. Andrzej Kornaszewski z klubu Platformy Obywatelskiej rok temu był podejrzewany o hejtowanie prezydent Beaty Klimek z fikcyjnego konta na Facebooku. Sam zainteresowany podejrzenia nazwał bzdurą. Krótko po artykule fikcyjne konto zostało usunięte. Po upływie 11 miesięcy radny Andrzej Kornaszewski opublikował na swoim oficjalny profilu zrzut swojego ekranu na komputerze. Zauważyliśmy szereg podobieństw do fikcyjnego konta.

+

Fikcyjne konto nazywało się Ewelina Pastuszek. Radny Kornaszewski przyznawał, że wie do kogo ono należało, ale nie chciał podzielić się tą wiedzą. Dziś widzimy co najmniej 6 tych samych elementów w przeglądarce.

Radny Andrzej Kornaszewski lubi grać online w kulki, korzysta z banku Pekao, ma konto e-mail na wp.pl, korzysta z Facebooka, odwiedza jeden z lokalnych portali oraz ma konto w przeglądarce Chrome zarejestrowane na nazwę “Andrzej” – wszystko to się pokrywa z zeszłorocznym fikcyjnym kontem niejakiej Eweliny Pastuszek, której motywem przewodnim było hasło: “Mam paskudny charakter, ale serce dobre”.

Oczywiście my uważamy to za całkowity przypadek 😉 i nie należy łączyć tych dwóch kont. W końcu sam radny stwierdził, że to “bzdury”. Cieszymy się, że jesteśmy (jeszcze) wśród ulubionych zakładek radnego Andrzeja Kornaszewskiego.

Podsumowując ten temat można dojść do wniosku, że częsta gra w kulki nie rozwija intelektualnie lub nie wzmacnia pamięci. W przeciwnym razie radny unikałby tych podobieństw.

Kliknij w pomniejszone zdjęcia i przyjrzyj się z bliska podobieństwom 🙂

36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jasnowidz
4 lat temu

Mnie nie dziwi nic jeśli chodzi o ludzi pokroju wyznawców KOD.Prostactwo.Bez komentarza….

J
odpowiada  Nie cierpie nieudaczników
4 lat temu

Nie strasz bo się zesrasz!

123
odpowiada  Milionerka
4 lat temu

To był żart… easy 😛 Ale swoją drogą łatwo jest mi sobie wyobrazić jak bohater artykułu namawia znajomych do akcji odwetowych hahahahah ” Zdzisiu, wiesz jak Cię lubię, jest taka sprawa, wejdź w internety i dawaj czerwone łapki wszystkim którzy mają jakiś problem” (Droga Milionerko, błagam tylko tym razem nie potraktuj moich słów zbyt dosłownie 😉 )

coś ty
odpowiada  czyt
4 lat temu

Nie pisem, PRem.

PITER
4 lat temu

Proponuje przedterminowe wybory i zakończyć z tym dziadostwem

Gimnazjalista
odpowiada  Starszak
4 lat temu

Jak najbardziej mógł się sam załatwić, chociażby wtedy, kiedy by się napił wina, które przeczyszcza organizm nie przerywając snu.

kita
odpowiada  Wyborca
4 lat temu

Jakie obowiązki ma naczelnik wydziału edukacji i sportu Jolanta maćkowiak?

Milionerka
odpowiada  123
4 lat temu

Ludziska! Radny daje milion dolarów każdemu kto zaznczy “nie lubię” pod niewygodnymi komentarzami. Ja już dostałam! Spróbujcie i Wy!

Starszak
4 lat temu

Wcale się nie dziwię, że radny sam się załatwił. Ja się zawsze sam załatwiam.

czyt
odpowiada  Mimi
4 lat temu

Tylko głupiec i prostak sięga do tego typu argumentów. założę się że oczy Ci PiSem zaszły…:)

36
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x