Nielegalne automaty do gier

Udostępnij
Tweet

Wspólne działania ostrowskich policjantów oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego w Kaliszu doprowadziły do zabezpieczenia na terenie powiatu ostrowskiego 16 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Właścicielom tych maszyn grozi wysoka kara grzywny lub 3 lata pozbawienia wolności.

+

Ostrowska Komenda Policji, w zakresie rozpoznania i zwalczanie na terenie powiatu ostrowskiego przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach, ściśle współpracuje ze Służbą Celną. W ostatnich dniach na terenie Ostrowa Wielkopolskiego zostały przeprowadzone działania, w których wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego z Kalisza uczestniczyli policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą ostrowskiej komendy.
Działania skierowane były przeciwko osobom zajmującym się organizowaniem gier, niezgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych.

Funkcjonariusze skontrolowali kilkanaście lokali na terenie powiatu ostrowskiego. W punktach na terenie miasta zabezpieczyli 16 automatów do gier hazardowych. Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na urządzanie których wymagana jest koncesja na prowadzenie kasyna.

Policjanci zabezpieczone automaty przekazali funkcjonariuszom Urzędu Celnego w Kaliszu, którzy prowadzić będą dalsze postępowanie w tej sprawie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Wakacyjne oferty pracy. Największy pracodawca intryguje
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jarek
7 lat temu

Na Wolności też otwarty lokalik 🙂

lolo
7 lat temu

na zielonym rynku” win” już raz zamkneli po tyg znowu działali i tak do dzisiaj.nawet policja tam przychodziła i nic.paranoja.

?
7 lat temu

W Ostrowie na Harcerskiej przy głównej ulicy sa cztery budy kolo siebie z automatami i jakos nikt do tej pory nic z tym nie zrobił a nie mówię o innych punktach …

hajter
7 lat temu

w gliśnicy w garażu koło sklepu tesz stojom dwie sztuki

marek
7 lat temu

DO PORTERA NA DEPTAK BAR MELINA MORDOWANIA,TAM PRZESIADUJA PENERY ZLODZIEJE,POTEM NA ZIELONY RYNEK JOKERS MELINA SYF PELNO ZLODZIEJI KRYMINALISTOW PARCHOW,POTEM NA RASZKOWSKA JOKERS NASTEPNA MELINA ZLODZIEJI

Maszyna
7 lat temu

Na Wloscianskiej w sklepie odido tez stoi. I aby kupe halasu.

Dr. Wzwód
7 lat temu

W Tarchałach Wielkich z tyłu sklepu GS też jest i nikt nie reaguje.

czytelnik
odpowiada  Dr. Wzwód
7 lat temu

Ze wzwodem gołych cycków szukałeś na zapleczu hahahhhahahahaaha.. A może to jest „obciach” – ciach i ni ma…? :))))) Dzięki partii impotentem nie jesteś po takiej przygodzie:)

axz
odpowiada  Dr. Wzwód
7 lat temu

A co Ci to przeszkadza? Kuzwa Pisdoskie kapusie.

9
0
Napisz co o tym sądziszx