UWAGA! Pilnie potrzebna krew. Krytyczny poziom zapasów

Bardzo niskie zapasy krwi są na naszym terenie. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu apeluje o oddawanie krwi. Faktycznie gdy się spojrzy na graficzne wskaźniki aktualnych zapasów krwi, wiele grup ma krytycznie niski stan.

+

krew-pazdziernik2016

Ostrowianie mogą oddawać krew w budynku przychodni specjalistycznych przy ostrowskim szpitalu. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 12:00. Na dzień oddania krwi otrzymujemy zwolnienie z pracy lub usprawiedliwioną nieobecność w szkole.

Dodatkowo w piątek 14 października przyjedzie specjalny autobus, który zaparkuje przy Banku Ochrony Środowiska obok Urzędu Miejskiego. Tam będzie można oddać krew w godzinach 8:30 do 12:30.

Czy możesz oddać krew i pomóc drugiej osobie dowiesz się po lekturze na tej stronie: http://krwiodawstwo.kalisz.pl/informacje-dla-krwiodawcow/dlaczego-warto-oddac-krew/

Robert Lewandowski zaprasza do oddawania krwi:

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Strażacy świętowali w Ostrowie
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Miszcz
7 lat temu

Może weźcie krew od tej nędznej imitacji człowieka Szymona K. co zabija ludzi pod dyskoteką i pod protekcją swojej mamusi i tatusia dostaje wyrok-zakaz chodzenia na dyskotekę. Może od niego weźcie najlepiej całe 6 litrów. Coś cicho na tym portalu o tej szumowinie. Może mamusia i tatuś tej k**wy w dresie zabronili wam pisać o tym?

wiadomo że mam rację
7 lat temu

to pic na wodę brakuję krwi do sprzedaży za granicę i dla tego apel ,kto popiera łapka w górę

MIESZKANKA ODOLANOWA
7 lat temu

Kiedy w Odolanowie był dzień dawcy krwi to okazało się że osoby chętne by oddać krew odchodziły z kwitkiem bo nie było już gdzie przechowywać krwi , a teraz apel że brakuje krwi gdzie tu logika ?

Pleszewiak
7 lat temu

Krew ostrowianina nigdy się nie przyjmie kaliszakowi.

maras
7 lat temu

To Wy jesteście honorowymi dawcami krwi? Honorowy dawca krwi takim jakim ja jestem niczego nie oczekuje w zamian robię to bo chcę

Dora
7 lat temu

A gdzie jest krew oddana w czerwcu w Promax
nie rozumiem

Baba Jaga
odpowiada  Dora
7 lat temu

Poczytaj co można zrobić z krwi, to będziesz wiedzieć. a zastanawiałeś się dlaczego osoby pracujące w medycynie nie oddają swojej krwi? Wiem, że krew jest potrzebna i wielki ukłon WSZYSTKIM, KTÓRZY ODDAJĄ KREW, ale kij ma dwa końce.

25
0
Napisz co o tym sądziszx