Wypadek w cyrku. 27-latka ma uraz kręgosłupa i głowy (aktualizacja)

W czasie niedzielnego pokazu w „Cyrku Zalewski” doszło do poważnego w skutkach wypadku. W czasie trwania pokazu na drewnianych ławkach usiadła 27-latka. Swoje 2-letnie dziecko postanowiła trzymać na kolanach. Nagle zgromadzeni wokół ludzie usłyszeli krzyk.

+

Według relacji przedstawiciela cyrku, winne sytuacji miało być wiercące się dziecko, wskutek czego trzymająca je matka przechyliła się za mocno do tyłu i spadła z ostatniego rzędu na widowni.

Upadek nastąpił z wysokości około 2 metrów. Upadek był tak nieszczęśliwy, że kobieta doznała urazu kręgosłupa szyjnego i głowy. U dziecka stwierdzono ogólne potłuczenia. Nieprawdziwe okazały się pierwsze relacje mówiące o złamanej ławce.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  To on napadł na stację paliw
Subskrybuj
Powiadom o

47 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marek
7 lat temu

niemożliwe to chyba dziecko siedziało przodem do ludzi

Jam
7 lat temu

Whatt. Sam jestes BAHOREM!!!!

Ja
7 lat temu

Whatt. Sam jestes BAHOREM!!!!

ja
7 lat temu

Każdy wie najlepiej co się stało!!!!Oskarżając kobietę z dzieckiem albo cyrk. A może warto poczekać na wypowiedź samych poszkodowanych?!!!

Ala
7 lat temu

Przeciez wlasciciel cyrku musi dac oswiadczenie zeby nie stracic renomy. Najlepiej zrobic matke i dziecko winnym. Tak sie dzieje w wielu wypadkach.

mnk
7 lat temu

Skoro spadła razem z ławką to nie mogła być wina kobiety, przecież siedziała na niej z dzieckiem, a nie skakała po niej. Te ławki są już po prostu stare i nadawają się do wymiany. W niejednym miejscu były pęknięcia albo ruszająca się deska.. Siedziałam również w najwyższym rzędzie i nawiązując do zabezpieczenia to był to zwykły łańcuch na wyskości szyi/głowy, więc żadne z tego zabezpieczenie..

whatt
7 lat temu

Gdzie w koncu lezy wina? Lawka kiepskiej jakosci ktora pekla czy wiercący bachor?

Mama
odpowiada  whatt
7 lat temu

Sam jestes bahor. Wiesz kmiocie wogole jakie jest znaczenie tego slowa. Pewnie nie. Zajrzyl do slownika.

Tomek
7 lat temu

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Dramat-w-cyrku-krata-oddzielajaca-lwy-runela-na-dzieci,wid,14007664,wiadomosc.html To dla zwolenników zalewskiego i ich profesjonalizmu! Brak słów! Wczoraj to samo.

kaka
odpowiada  Tomek
7 lat temu

przeciez to z 2011roku

Tomek
7 lat temu

I jeszcze jedno. Widze że zadna relacja świadków nie wchodzi w grę, bo przecież Zalewski wydał oświadczenie. I to wszystko! Są czyści. Napisze raz jeszcze. Sekundę po zdarzeniu odwróciłem głowę w kierunku miejsca zdarzenia. Skoro poleciała tylko kobieta z dzieckiem, to proszę mi napisać gdzie sie podziała reszta ludzi, która siedziała obok???? Prawda jest taka, że nie spadła tylko ona. Ale również ci którzy siedzieli obok. Ludzie boją sie prawdy, dlaczego? Nie mam pojęcia.

mnk
odpowiada  Tomek
7 lat temu

Siedziałam obok i nie spadłam, a to ciekawe

Tomek
odpowiada  mnk
7 lat temu

Ty chyba kobieto masz rozdwojenie jaźni. „Skoro spadła razem z ławką to nie mogła być wina kobiety” To twoje słowa z komentarza wyzej. Panujesz nad swoimi myślami????????????

logo
odpowiada  mnk
7 lat temu

bo siedziałaś na innej desce! i ciesz się że nie spadłaś!

47
0
Napisz co o tym sądziszx