OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Trwają zapisy do 54. Biegu Republiki Ostrowskiej

Przekroczono już barierę 300 osób, które opłaciły wpisowe na 54. Bieg Republiki Ostrowskiej. Na liście startowej widnieje natomiast już 375 osób. Zapisy do biegu cały czas trwają. Przypomnijmy, że tegoroczna impreza odbędzie się 23 października 2016 roku.

+

Trasa tradycyjnie wiedzie ulicami Ostrowa i liczy 10 kilometrów. Start i meta usytuowane są na Rynku. Bieg składa się z dwóch pętli po 5 kilometrów każda. Trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Organizatorem 54. Biegu Republiki Ostrowskiej jest Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, a współorganizatorami: Klub Sportowy ICE-MAT Team, ICE MAT Chłodnictwo Zbigniew Matysik oraz Klub Sportowy Maraton.

Bieg Republiki Ostrowskiej zaliczany będzie do Grand Prix Wielkopolski w biegach ulicznych na 10 km.

Zapisy będą przyjmowane do 16 października br. lub do wyczerpania limitu miejsc (900 osób) wyłącznie drogą elektroniczną pod linkiem

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2452

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ZK
odpowiada  ew
4 lat temu

Jeszcze dopisz do jakiej szkoły uczęszczałeś?

ew
odpowiada  Propozycja
4 lat temu

ja proponuje zrobic rajd samochodowy chodnikami miasta zamknac wszystkie ulice i niech gustaw zamiast 100m za***rdala na piechote na okolo 30km bo kilku pasjonatow chcialo sobie samochodem po chodniku pojezdzic a on ma w d samochody i byl umowiony albo gdzies szedl z pilna sprawa moze swieze powietrze mu dobrze zrobi i w koncu zrozumie o co chodzi jak to jest i ze na wszystko jest czas i miejsce i zeby nie robic innym co tobie nie mile inna propozycja jest taka ze gustaw moze w ten dzien wsiasc w samochod i sprobowac ominac te zamkniete ulice wtedy stojac w korku tez bedzie mial bardzo duzo czasu na refleksje nad swoim zachowaniem

Gustaw
odpowiada  Propozycja
4 lat temu

Po pierwsze jaka blokada miasta, skoro bieg odbywa się w ścisłym centrum i są możliwości ominięcia zamkniętych ulic? Po drugie bieg jest w niedzielę o 10:00 – ile osób dojeżdża wtedy do pracy w porównaniu do innych dni tygodnia? Po trzecie to już będzie październik, o 19 masz już ciemno, bieganie o tej porze jest mało bezpieczne.
Może warto odstawić czasem samochód albo zamiast wypisywać głupie komentarze wstać od komputera i zadbać o zdrowie,wyjść pobiegać lub nawet pochodzić po tych przejściach dla pieszych.

Propozycja
4 lat temu

Może w ramach protestu przeciwko blokowaniu całego i tak już zakodowanego miasta zbierzemy kilkanaście osób i sami je zablokujemy. Np 20 osób biegających non stop w tę i z powrotem po przejściu dla pieszych jeden dzień na głogowska drugi na odolanowskiej, trzeci np. Wszystkie przejścia przy rondzie Waryńskiego Piłsudskiego, w weekend limanowskiego. Ogólnie poblokujemy codziennie przez tydzień po 3 godziny to może zrozumieją jakie jest to uciążliwe bynajmniej w tak wczesnych godzinach. Rozumiem biegi o 19 z blokadą miasta gdzie już mało kto dojeżdża/ wraca z pracy. W weekend ludzie też pracują

4
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x