Wiózł tabletki ekstazy

Ostatnie dni to kolejne osoby zatrzymane w związku z posiadaniem środków odurzających. W środę, 27 lipca ostrowscy kryminalni i policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w wyniku kontroli drogowej ujawnili u jednego z pasażerów tabletki ekstazy. 24-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Policjanci zbadali również, czy w organizmie kierowcy znajdują się środki odurzające, badanie wykazało obecność marihuany.

+

W ubiegłą środę, 27 lipca ostrowscy kryminalni wspólnie z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli samochód marki Opel. W trakcie kontroli policjanci ujawnili u jednego z pasażerów woreczek z tabletkami. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli 17 sztuk tabletek, które po zbadaniu testerem narkotykowym okazały się być tabletkami ekstazy.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Natomiast zachowanie kierowcy w trakcie kontroli wzbudziło podejrzenia policjantów, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Policjanci zbadali, czy w organizmie kierowcy znajdują się środki odurzające. Test wykazał u 26-latka obecność marihuany-od mężczyzny została pobrana krew do dalszych badań.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem.

POLECANE NEWSY
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Radek
5 lat temu

Tępić ćpuństwo.

.
odpowiada  Radek
5 lat temu

Jeśli chcesz wytępić ćpuństwo to proponuję ci założyć na siebie tyle ładunków wybuchowych ile uniesiesz i wysadzić się na sali w magnesie, ktoś inny może się wysadzić w Manhattanie i już będzie połowę ćpunów mniej

ALLAH IS MERCIFUL
5 lat temu

i co z tego, że je wiózł?

stalin
odpowiada  ALLAH IS MERCIFUL
5 lat temu

powinien zjesc, z głowy już by mu ich nie zabrali

4
0
Napisz co o tym sądziszx