Wykorzystywał seksualnie niepełnosprawną umysłowo dziewczynkę

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim zastosował tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy wobec mężczyzny, podejrzanego o popełnienie przestępstwa polegającego na wykorzystaniu seksualnym dysfunkcjonalnej intelektualnie osoby poniżej 18 roku życia (małoletniej, która ukończyła 15 lat).
W prowadzonym w Prokuraturze Rejonowej w Ostrowie Wielkopolskim śledztwie ustalono, że mieszkaniec powiatu ostrowskiego, znajdując się z ofiarą sam na sam, dotykał ją w miejscach intymnych oraz odbywał stosunki seksualne.

+

Do wspomnianych zdarzeń doszło kilkakrotnie w okresie od 1 do 21 lipca bieżącego roku.
Opisane zachowanie, będące przestępstwem z art. 198 kk, zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

CZYTAJ  Nie żyje młoda dziewczyna z Ostrowa - córka radnego (aktualizacja)

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kk
6 lat temu

Nie oceniajcie żadnego człowieka jeśli nie wiecie jaka jest prawda. Od tego jest sąd

Do ost
6 lat temu

Ludzie ten facet jest nie słusznie oskarżony całą historie ona nie potrafiła się sama załatwić a on jej udzielił pomocy po prostu posadził ją na kibel akurat w tym momencie ktoś wszedł do ubikacji i wiadomo co sobie pomyślał na miejscu tego faceta bym nikomu nie pomukł bo zaraz ktoś mie oskarży facet chciał jej pomuc z nią nie mam kontaktu bo jest chora do ost kule w łeb dostaniesz od putina tego ci życze jeżeli chcesz kogoś oceniać to najpierw dowiedz sie jaka była Historia a nie nic nie wiesz a sie wypowiadasz ja też mogę powiedzieć ze jesteś zboczencem i co wtedy powiesz ha???? głupi frajeże

Zbych
odpowiada  Do ost
6 lat temu

Kup sobie słownik ortograficzny, albo wróć do podstawówki. Tego nie da się czytać.

ona
6 lat temu

hhahaha

on
odpowiada  ona
6 lat temu

Idiotka.

Darek
6 lat temu

…”po co taki człowiek żyje….wyrwałem chwasta”…ja bym go do celi z informacją że lubi dzieci i od razu by mu sie odechciało na samą myśl

ost
6 lat temu

Podać do wiadomości zdjęcie i kule w łeb!

7
0
Napisz co o tym sądziszx