Ewakuowali kąpielisko na Piaskach. Szukali 6-latka

Chwilę grozy bliscy 6-latka kiedy zorientowali się, że znikł im z oczu. Cała sytuacja miała miejsce w poniedziałek około godziny 12:00 na ostrowskich Piaskach. W pierwszej chwili podejrzewano, że 6-letni Kamil się utopił, ponieważ ostatni raz widziano go przy głównym kąpielisku, obok pomostu.

+

Ratownicy WOPR podjęli decyzję o ewakuacji kąpieliska na Piaskach-Szczygliczce oraz o utworzeniu łańcucha życia. Polegało to na chwyceniu się za ręce i maszerowaniu obok siebie by natrafić na ewentualnie leżące przy dnie ciało chłopca. Do akcji woprowcy zaangażowali 10 osób potrafiących pływać. Gdy akcja nie przyniosła rezultatów, chłopiec niedługo po tym znalazł się 400 metrów dalej, na plaży. Był przerażony i zapłakany.

CZYTAJ  Nie żyje 38-latek. Siła uderzenia była spora

36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
łańcuch życia ?
6 lat temu

Łańcuch życia?

Plażowicz
6 lat temu

Czyli nie można sie kąpać?

Mama
6 lat temu

Jeśli Ty nazywasz kogoś łajzą to chyba jest komplement? A jeśli chodzi o narkotyki to pewnie twoja matka będąc w ciąży ostro ćpała czego efektem są charakteryzujące cię, drogi Obserwatorze, liczne zaburzenia. I uprzedzając ewentualne zarzuty nie mam na imię Andrzej, nie uczę w Lo i nie chodzę na manifestacje KOD- u. A takimi internetowymi kłamliwymi mendami jak Ty zwyczajnie się brzydzę!

Jasiu
6 lat temu

A generalnie główka cię nie boli? Może czas do psychiatry po lekarstwa wpaść?

ona
6 lat temu

to jest tylko chwila aby dziecko zgubic z oczu jesli jest wiecej ludzi,wystarczy ze na chwile spuścisz go z oczu.tez tak myslaam dopoki nie mialam dzieci jak kozna zgubic dziecko

Krewki przedwczesny emeryt dorobkiewicz
6 lat temu

A czy jakby udało się odebrać dzieciaka rodzicom, a ja zostałbym rodzicem zastępczym, to ile bym dostał na dzień dzisiejszy na miesiąc za chłopaka od państwa, czy mógłbym liczyć na becikowe od Beaty Klimek i na 500+ od rządu? No i czy jak już przygarnięte dziecko ukończyłoby 18 rok życia mógłbym je wydalić z domu?

Obserwator Kurna.....

Na całe szczęście jest limit wieku i takim łajzom już nie udziela się płatne nadawanie tytułu rodziców zastępczych, co najwyżej mogą być bojownikami o wolność i demokrację w Polsce w ramach KOD-u!

Mama
odpowiada  Obserwator Kurna.....
6 lat temu

Mam pytanie: czego powinnam się ustrzec żeby nie wychować takiej tchórzliwej mendy jak ty – Krewki Tchórzliwy Obserwatorze (czy jak tam się jeszcze podpisujesz)?

Obserwator Kurna.....
odpowiada  Mama
6 lat temu

Ty się matko lepiej dowiedz jak wychowywać swoje dziecko, żeby nie zostało narkomanem, bo nie jedna łajza chodząca po manifestacjach KOD sobie z tym nie poradziła.

Fuj
odpowiada  Obserwator Kurna.....
6 lat temu

Spójrz kłamliwa, tchórzliwa gnido w lustro i opisz co widzisz. Albo od razu napluj sobie w gębę.

Do Fuj
odpowiada  Obserwator Kurna.....
6 lat temu

Panie Andrzeju niech Pan nie daje satysfakcji tej tchórzliwej kłamliwej gnidzie i niech Pan nie pokazuje, że jesteś Pan takim samym prymitywem jakim jest ten piszący, któremu Pan odpowiadasz. Przecież wszyscy wiedzą, że walczący o demokrację w Polsce i cierpiący z powodu męczeństwa Rzeplińskiego, to prawdziwi Polacy.

Fuj
odpowiada  Obserwator Kurna.....
6 lat temu

Coś Ci się Obserwatorze pomieszalo. Jaki Andrzej ćwoku?

Do Fuj
odpowiada  Obserwator Kurna.....
6 lat temu

Czyżby? I nie ćwoku, ćwoku.

Schizofrenia
odpowiada  Obserwator Kurna.....
6 lat temu

Prymityw sam się nazywa prymitywem, a obraża się o ćwoka. Urażony psychol?? Coś nowego?. Dobre! Chociaż może udajesz psychola, bo jakby ktoś chciał Cię ścignąć o zniesławienie, to możesz powiedzieć, że byłeś chwilowo niepoczytalny hehehe

Heh
odpowiada  Obserwator Kurna.....
6 lat temu

Ty najwyżej możesz posiedzieć sam w domu i pohejtować w necie, bo na więcej w życiu nie zasłużyłeś trollu. Co ta samotność czyni z ludźmi?

xxx
6 lat temu

dobrze ze tak sie skonczylo, a jesli chodzi o dziecko, ktore gdzies zniknie z oczu, to moze byc tylko chwila… ja ogolnie pilnuje jak oka w glowie, ale wiem ze dzieci to moment i gdzies pojdzie wiec badzmy troszke wyrozumiali dla rodzicow.

do Art
6 lat temu

nie rozumiem twojego bełkotu o co ci chodzi nieuku?

art
odpowiada  do Art
6 lat temu

Nie układ to cię zrobił. Pooglądaj mamusie co robią na piaskach opalanie piwko Reeds śmiechy a dzieciory sa mops. Później lament ze dziecka nie ma. Zamiast flirtowal i opalać swoje obwisle cieszą niech się wezma za pilnowanie dzieci jak im się nie chce do pracy chodzic

art
odpowiada  art
6 lat temu

Słownik zmienia wyrazy ale inteligentny będzie wiedział o co chodzi

art
odpowiada  do Art
6 lat temu

Nieuk miało być

tra
odpowiada  do Art
6 lat temu

To czytaj ze zrozumieniem nieuku

Mariusz
6 lat temu

Pewnie matka i ojciec szukając dziecka wołali na niego po imieniu i nikt nie reagował, bo dali mu na imię Kaziu.

;<
6 lat temu

Ludzie ogarnijcie się ciekawe czy każdy was wypełnia obowiązki rodzicielskie w 100% każdemu mogło się to zdarzyć zwłaszcza w tak zatłoczonych miejscach ;<

36
0
Napisz co o tym sądziszx