Zmiany personalne w oświacie. Kto wygrał konkursy?

1 lipca 2016 r. finalizowano konkursy na funkcję dyrektora w ostrowskich szkołach. Najwięcej emocji wzbudzał konkurs w Szkole Podstawowej nr 9. Tam faworytami byli obecna wicedyrektor Maria Gryczka oraz nauczyciel wf Paweł Staszak. Komisja konkursowa 8/10 punktów przyznała jednak pani Justynie Uciechowskiej, obecnie uczącej w Szkole Podstawowej nr 11. Była ona nauczycielem w klasach 1-3 tej szkoły. Ten wybór może świadczyć o tym, że chciano nie doprowadzić do otwartej wojny dwóch zwaśnionych grup w SP9, które sprzyjały dwóm wcześniej wymienionym kandydatom.

+

W Szkole Podstawowej nr 4 nie rozstrzygnięto konkursu. Obie kandydatki, zarówno Bogusława Kozan oraz obecna dyrektor tej szkoły Iwona Gruca, uzyskały tyle samo punktów. To oznacza, że prezydent Ostrowa Wlkp. będzie mógł powołać na to stanowisko osobę z własnego wyboru na okres jednego roku.

Z funkcji nauczyciela języka polskiego w Gimnazjum nr 1 zrezygnowała była wiceprezydent Beata Podsadna.

Nieoficjalnie mówi się, że na stanowisko naczelnika wydziału edukacji ma być powołana, obecna dyrektor IV LO w Ostrowie Wlkp., Jolanta Maćkowiak.

POLECANE NEWSY

83 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xxx
6 lat temu

za Panią Kaczmarek tak było dobrze ??? że chcieli zamknąć szkołę i dopiero za rządów I. Grucy coś się ruszyło i szkoła jak teraz a jak wtedy mój Boże A komu się nie chce pracować tylko bawić się w donosy to zawsze można się zwolnić!!!!!!!!!!

Znachor
6 lat temu

Jak świetnie niby osoby postronne są zorientowane ciekawe co nie. Ja mogę wam powiedzieć na co leczy się jedna z pań co zasiadała w komisji i takie osoby decydują o czymś . Radę sprawdzać kogo się wyznacza i do jakich celów

Prorok
6 lat temu

Słyszellście że w Sp6 jakiś mobing czy coś . W tyłkach się coś porobiło . Same donosy luda piszą , bo nie chce im się pracować, takie coś powinno lądować w WC

Procto-hemolan
6 lat temu

„Cyberprzemoc (agresja elektroniczna) – stosowanie przemocy poprzez: prześladowanie, zastraszanie, nękanie, wyśmiewanie innych osób z wykorzystaniem Internetu i narzędzi typu elektronicznego takich jak: SMS, e-mail, witryny internetowe, fora dyskusyjne w internecie, portale społecznościowe i inne. Osobę dopuszczającą się takich czynów określa się stalkerem.” [źródło: wikipedia|
Przykłady cyberprzemocy widzimy poniżej.

Zyga
6 lat temu

Zaczyna się robić niesmacznie.Spotkajcie się i dajcie se po razie, a nie wywlekacie takie szmiry, chyba tajemnice szkolne. bleee

G
6 lat temu

Co to za oszczerstwa wobec dyrekcji??? Ktos powinien za to odpowiedzieć !!! Jak można tak nienawidzić kogoś i poprzez zazdrość brnąc w takie ochydstwa!!! Wstyd!!! Współczuje pani Iwonie! Mam nadzieję, że dzielnie to znosi i jeszcze z podniesioną głową pokaże na co ją stać ! Jesteśmy z Panią!!!

Rodzic
6 lat temu

Nie chcemy żadnych zmian w SP 4!!!

Basia
6 lat temu

znam ’ ciało pedagogiczne’ z SP4 dobra szkoła to była za pani Kaczmarek pani Grucy specjalistka wuefistka
przyda się pokora i jeszcze jedno nie zostawia się koleżanek dla dorażnych celów

Basia
6 lat temu

znam „cialo pedagogiczne” z SP 4 to była dobra szkoła ale za pani Kaczmarek dla pani Grucy specjalistki
wuefistki przyda się trochę pokory i jeszcze jedno koleżanek nie zostawia się dla dorażnych celów

Agnieszka K.
6 lat temu

Ja też chodziłam 9 lat temu do sp4, szkoła fajna, kadra pomocna rodzinom,dyrekcja otwarta, duzo się działo dobrego, chodzi tam teraz moja kuzynka, którą często odbieram i zazrdoszczę jej, że moje pokolenie nie miało tego co uczniowie mają dziś. Wycackane sale, piękny budynek i boisko, a ile zajęć dodatkowych! Szkoła mała i przyjazna. Zawsze będę miło wspominac ten etap w moim zyciu i ludzi uczacych tam, którzy po tylu latach mnie rozpoznają i zawsze sie usmiechają, zagadują, a obecna pani Dyrektor to moja była wychowawczyni – super babka, mama chwali ją do dziś i mówi, że nie jeden charakter wyprostowała. Nie wierzę w złe opinie o dyrekcji, dlatego postanowiłam dopisać kilka zdań. Kobieta nie ma łatwo bo środowisko trudne było i będzie – taka okolica.POZDRAWIAM CAŁĄ KADRĘ SP4!!!

83
0
Napisz co o tym sądziszx