OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Polska-Ukraina 1:0! Foto ze strefy kibica

Piękna pogoda, świetni ludzie wokół, a na ekranie kolejne zwycięstwo polskiej reprezentacji. Dziś kibicowały piłkarki Ostrovii 1909 (trzeba przyznać, że robiły to bardzo żywiołowo), którym prezydent Klimek pogratulowała  awansu do II ligi.

+

Mecz trudny, z drużyną nie mającą już nic do stracenia. Znów gramy bez straty bramki, pomimo kilku zmian w wyjściowej jedenastce. Następny mecz już w sobotę. Gramy ze Szwajcarią o godzinie 15.00. To już faza pucharowa, więc kto przegra – odpada. Przyda się biało – czerwonym wszelkie wsparcie. Do zobaczenia na Piaskach!

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
lustro
odpowiada  Zuza
4 lat temu

natomiast brzydka bylas juz od urodzenia

what
4 lat temu

banda przyglupow w ostrowie, wystarczy wejsc i przeczytac komentarze

what
odpowiada  Zuza
4 lat temu

glupia jestes nadal 🙂

Zuza
4 lat temu

Szkoda tej ładnej dziewczyny dla tego chłopaka za nią. Ja też kiedyś byłam młoda i głupia.

Ja
odpowiada  o ile
4 lat temu

Raczej piękna i trefniś.

Facet
4 lat temu

Okazuje się, że te wszystkie idiotki powiększające sobie usta, albo ssące butelkę, żeby uzyskać podobny efekt robią to niepotrzebnie, bo jak widać na pierwszym zdjęciu nigdy urodą nie dorównają tej dziewczynie.

Zakręcona
odpowiada  kibic
4 lat temu

Kopacz, to był Ewa, była premier polskiego rządu z ramienia PO, którą Merkel musiała łapać za ramię, bo nie widziała zakrętu na czerwonym dywanie i chciała iść w stronę tłumu zamiast w stronę niemieckiej wojskowej kompanii honorowej.

Esteta psycholog
odpowiada  coooo
4 lat temu

Szkoda tej pięknej dziewczyny dla tego jej chłopaka. Wystarczy spojrzeć na jego nieogoloną facjatę upodobniającą się do zarośniętego arabskiego uchodźcy. Zresztą jego twarz w najmniejszym stopniu nie wykazuje śladów inteligencji. Dlatego już teraz martwię się o przyszłość tej dziewczyny. Ale co to moje zmartwienie znaczy wobec pewnie zmartwienia jej rodziców?

kkk
odpowiada  o ile
4 lat temu

komu dziekujesz robaku?

Jej gah
odpowiada  .
4 lat temu

Bo moja 😉

19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x