Policja ogłosiła konkurs. Możecie wymyślić hasło na radiowozy!

Policja ogłosiła konkurs. Możecie wymyślić hasło na radiowozy!

Policja ma mieć swoje oficjalne hasło czy jak kto woli motto. Będzie ono umieszczone na radiowozach. Kto je wymyśli? Obywatele. I możecie dostać za to jeszcze nagrodę.

+

Pomysł tylko w pierwszej chwili może wydawać się nowatorski. W innych państwach takie hasła są normą. Tak jest między innymi w Stanach Zjednoczonych. Najbardziej popularne motto znajduje się na radiowozach w Los Angeles  „To protect and serve” (Aby chronić i służyć). Co wymyślą w Polsce?

To tak naprawdę zależy tylko i wyłącznie od kreatywności obywateli. Swoją propozycję może przedstawić każda dorosła osoba. Czas jest do 30 czerwca. Sprawę można załatwić w kilka minut za pomocą poczty elektronicznej. Wystarczy tylko wysłać maila na adres: [email protected], a w tytule wiadomości napisać „KONKURS NA HASŁO”. Jeśli ktoś woli bardziej tradycyjne metody, to można wybrać się na pocztę. Przesyłkę należy nadać na Biuro Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji, 02-514 Warszawa, ul. Domaniewska 36/38 (z dopiskiem KONKURS NA HASŁO) . Najlepsze hasło poznamy już 15 lipca. UWAGA: nie może być ono dłuższe niż 30 znaków.

Jego pomysłodawca może liczyć na nagrody. Nie będą to jednak zwolnienia z mandatów. Zwycięzca dostanie dyplom z dedykacją od Komendanta Głównego Policji oraz roczną prenumeratę pisma „997”.

Co ciekawe, w internecie jest już mnóstwo propozycji obywateli. Najczęściej pojawiają się one w formie memów. Jedne są poważne, inne mniej, nie brakuje również tych całkowicie zabawnych. Przykłady? „Łączy nas pałka”, „Siłę wolno odeprzeć siłą”, „Prawo i Sprawiedliwość”, „Służyć i chronić”, „Nie BMW Nie Audica, Nasza KIA najlepiej kica”, „Policja służy, nie dzieli”, „Bóg, honor, ojczyzna”.

Zachęcamy do przedstawiania swoich propozycji w komentarzach.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Absurdalne zdarzenie drogowe. Wszystko przez jedną kontuzję
42 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
abc
9 lat temu

„STÓJ!! POLICJA!!”

Dobromir
9 lat temu

CHamstwu Warto Dowalić Pałą !

pijący
9 lat temu

Chowaj wódkę do plecaka.

Zbych
9 lat temu

Śmieszne.
Niczego nie potrafią, ewentualnie złapać małolata ze śladowymi ilościami „suszu”. Takie policja ma ważne obowiązki, tak bardzo nas chroni… 😉
Hasło bym dał takie: „Marzę tym, aby móc na widok policji odetchnąć z ulgą i pomyśleć, że jestem bezpieczny”.

.
odpowiada  Zbych
9 lat temu

Tak bezpiecznie jak jest w takim ostrowie to już naprawdę mało gdzie.

kierowca
9 lat temu

Chcesz pomoc Policji wpałuj sie sam

ostani arab
9 lat temu

Panowie policjanci, jaja sobie robicie???? Do szkół podstawowych z takim konkursem. Nie potraficie wypełniać swoich obowiązków, nie ma was w całym mieście, a jesli juz jesteście to „pojawiacie sie i znikacie”. Oto komentarze internautów! TAK WAS LUBIĄ !! Tacy jesteście dobrzy!! Spodziewaliście się czegoś innego??

42
0
Napisz co o tym sądziszx