OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Jak za komuny kradł wędliny

Na trzy tysiące złotych strat naraził swojego pracodawcę nieuczciwy pracownik, który kradł wędliny z zakładu, w którym był zatrudniony. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

+

We wtorek ostrowscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieżach, do których doszło w jednym z zakładów produkcji spożywczej. Z ustaleń wynikało, że pracownik firmy w okresie od 2015 roku do maja bieżącego roku dokonywał kradzieży wędlin. Informacje dotyczące zachowania się pracownika wskazywały, że najprawdopodobniej skradzione wyroby przeznaczał na sprzedaż.

Policjanci przesłuchali już sprawcę tego czynu. Ustalono, że we wskazanym okresie, w wyniku jego działania, właściciel firmy poniósł traty w wysokości 3.000 złotych. Mężczyzna potwierdził policjantom, że dokonał kradzieży wędlin, które następnie sprzedawał. Sprawca usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa, materiały z przeprowadzonego postępowania w tej sprawie trafią teraz do sądu karnego.

Za dokonanie kradzieży grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
heh
odpowiada  Ktos kto wie
5 lat temu

Kiedyś to za tą ilość wody w kiełbasie to do pierdla by poszli,były normy i kontroler jakości za to odpowiadał,a terazniejsza żywnośc to najgorsze mięso,tłuszcze skrobia modyfikowana, żelatyna no i duuuużo witaminy E np E 440,E680 i wiele innych niekoniecznie obojętnych dla naszego zdrowia,a wręcz mutagennych.

Ktos kto wie
5 lat temu

kuedys kradli spzedawali i było i nikt nie siedział i nikt nie oskarzal a teraz nie krada i nie ma

heh
5 lat temu

Kurna jak świniak po 4zł.40 gr.za kilogram,to ile musił wynieść wędlin za 3koła.On tłukł w rogi pracodawcę,czy pracodawca rolnika,rodzi się pytanie.Myślę że wiprzowinę gromadził,by bronić się przed muślinami.

Horoskop mojego kota
5 lat temu

Podobno to swetru kradł metkę cebulową bez flaka!

obserwator
5 lat temu

Do redaktora piszącego: W Polsce był ustrój socjalistyczny, komunizm był w planach. Gomułka przegonił komunistów do Rumuni. Poczytajcie gdzie jest komunizm i jak żyją ludzie. Ci co mieli największe przywileje w czasach socjalizmu, dzisiaj najwięcej plują na tamten system i 30latkowie co się urodzili na przełomie transformacji.

Darek
5 lat temu

Każdy orze jak może…..nie ma Polaka tóry by nie kombinował jak dorobić na boku nie oszukojmy sie

hahaha
5 lat temu

Brawo ON 😀

.
5 lat temu

kradł czy jadł?

pani Zosia
5 lat temu

proszę od komuny trzy kroki w bok ! W tamtych czasach każdy wynosił ,a zawsze straty u kierownika wychodziły na zero!

9
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x