OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Garaże przy Śmigielskiego? Chcą ich mieszkańcy

Mieszkańcy bloków przy ulicy Śmigielskiego twierdzą, że potrzebują garaży. Mają nawet pomysł, gdzie miałyby stanąć. Konkretnie chodzi o teren pomiędzy ulicą Chełmońskiego a blokiem przy ulicy Śmigielskiego 8.

+

W pierwszej kolejności trzeba jednak ustalić kilka rzeczy. Najważniejsze pytanie brzmi, jak dokładnie kształtuje się struktura właścicielska nieruchomości gruntowych we wskazanej lokalizacji.

Jeśli chociaż jedna z dostępnych działek stanowi własność Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski, to miasto będzie musiało się określić i stwierdzić, czy jest skłonne do wydzierżawienia gruntów. Nie wiadomo również, jak miałaby wyglądać procedura, którą musieliby przejść mieszkańcy. W najbliższym czasie postaramy się ustalić, jakie będą dalsze kroki w tej sprawie.

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
betty
odpowiada  karol3414
3 lat temu

Znakomita rada – tak właśnie powinno być, a nie wszystko za darmo “bo mi się należy”. Kupić działkę, załatwić papiery, wybudować i oczywiście wszystko sfinansować – łącznie z późniejszym podatkiem od nieruchomości.

Krystyna
3 lat temu

Jedyny kawałek zieleni zabudować garażami!!!!!!! Niektórzy samochodem wjechali by najchetniej po schodach do mieszkania.Czemu rozwalające się NIE OGRODZONE śmietniki NIKOMU nie przeszkadzają.Piękna wizytówka osiedla ,dla przyjezdnych.Krzaki tak powycinali, ze zostały kikuty !!!!

Maciej
4 lat temu

Bardzo chętnie wynajmę lub kupię w tej lokalizacji garaż. BARDZO DOBRY POMYSŁ

Maciej
odpowiada  edek z Matejki
4 lat temu

Proszę budować te garaże to chętnie wynajmę u Pana. Mieszkam koło Tatko i szukam garażu.

.
odpowiada  jestem za
4 lat temu

Ale że niby kto ma utwardzić wam ten dojazd? No chyba musicie się złożyć i wynająć formę, względnie złożyć na kostkę i razem ze sąsiadami układać

ula
odpowiada  Teodor
4 lat temu

ciekawe ze przy mertki mozna bylo zrobic parking i jest ok a tu trzeba jasnie panstwu pobudowac garaze chyba po to aby mogli miec w nich magazyny jak to maja wlasnie tu 2 auta 2 garaze oba na parkingu a wgarazach firma murarska o to pewnie chodzi

ula

ten plac przy Smigielskiego8 i Chelmonskiego to sracz dla wszystkich psow z wszystkich osiedli garaze to niech sobie sa pomalowac lawki i to zelastwo to nicmi zafunduja a nie tylko wymagac pieniadze powinny isc na inner cele zobaczcie jak wygladaja place zabaw cos okropnego zAdnej atrakcji dladzieci

Milenka?
odpowiada  Madzia
4 lat temu

Milka daj se luzu…

edek z Matejki
4 lat temu

a ja chetnie wybuduje i wynajme garaze na dzialce znajdujacej sie na tylach Centrum Tatko !

Teodor
odpowiada  karol3414
4 lat temu

Dobrze prawisz, tylko że mieszkańcy chcą “iść na gotowe” Mieszkancy blokowisk to takie wygodne widzi misie, które mają wszystko podstawione pod ryło.

15
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x