OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Osobówka z TIR-em na obwodnicy Skalmierzyc

Ponad dwie godziny zablokowana była obwodnica Nowych Skalmierzyc po wypadku, do którego doszło przed godziną 12:00. Policja ustaliła, że kierowca Volkswagena wyprzedzał “na trzeciego” i zderzył się z jadącym z przeciwka TIR-em. Na szczęście dla 22-letniego kierowcy osobówki, jego samochód w efekcie tylko otarł się o bok ciężarówki. W przeciwnym razie byłby to najpewniej wypadek śmiertelny.

+

Wypadek spowodował blokadę drogi krajowej nr 25. Ruch był puszczony starą trasą przez Nowe Skalmierzyce. Auto 22-latka po uderzeniu w bok ciężarówki wpadło do przydrożnego rowu. Policja zatrzymała mężczyźnie prawo jazdy i skierowała wniosek o ukaranie do sądu.

Kierowcę Volkswagena z samochodu uwolnili strażacy, a poszkodowanym zajęli się lekarze kaliskiego pogotowia. Jak podaje portal faktykaliskie.pl: – Po przewiezieniu go do szpitala okazało się, że ma tylko ogólne potłuczenia ciała, dlatego zdarzenie będzie interpretowane jako zwykła kolizja drogowa. W ciężarówce został uszkodzony zbiornik z paliwem, dlatego strażacy musieli wypompować paliwo i posypać drogę sorbentem.

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
n/n
4 lat temu

szkoda TGX’a ….jakto mowia “mam passata w tdi jestem panem calej wsi”….wyprzedzac na trzeciego i to jeszcze na MANa iść to trzeba mieć niezłe siano zamiast mózgu….

marzena
4 lat temu

TYPOWY PUSTAK W PASSACIE Z SIBI,
PEWNIE JESZCZE NAKLEJKA LUBIE ZAPIE…..
PRAWOJAZDY ZATRZYMAC NA ROK I 5TYSI GRZYWNEJ, BO CIEKAWE CZY BY BYL TAKI MADRY JAK Z PRZECIWKA JECHALA BY MALA OSOBOWKA….
DUREŃ

obserwator
4 lat temu

Czy coś to nauczyło tego młodego kierowcę. Mam nadzieję że tak.

.
4 lat temu

Za mało miał kuni i się nie zebrał.

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x