OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Na rynku mówili o żużlu

W czwartek na rynku w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się konferencja prasowa dotycząca Wielkiego Finału cyklu Speedway Best Pairs. Jednym z jej gości był Joe Parsons – menedżer Monster Energy Team.

+

Podczas konferencji obie strony (miasto i firma One Sport) dziękowały sobie za profesjonalną współpracę. Jeśli chodzi z kolei o same zawody, to w trakcie spotkania nie zostały przekazane praktycznie żadne nowe informacje.

Odnotować należy jedynie fakt, że uczestnikiem spotkania był Joe Parsons, który w cyklu pełni rolę menedżera Monster Energy Team. Co miał do powiedzenia?

– Bardzo się cieszę, że mogę być w Ostrowie Wielkopolskim. Myślę, że ten pomysł to rewolucja w speedwayu. Zawodnicy, którzy ścigają się ze sobą, tutaj startują w jednej drużynie. Świetnie zorganizowane zawody, kibice są zadowoleni, naprawdę Speedway Best Pairs jest genialnym pomysłem. Liczę na dużą frekwencję podczas czerwcowych zawodów – mówił w trakcie konferencji Parsons.

Przypomnijmy, że zawody odbędą się 4 czerwca.

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ccc
odpowiada  Błażej
4 lat temu

Stoly wyszczuplajace. Takie duze a ludziki takie male

Błażej
4 lat temu

Królowa pszczół. Dobre. Ale pszczoły nie noszą majtek wyszczuplających

Michu
odpowiada  Miejscowy
4 lat temu

Odpowiadam- to zabawa dla mas, na którą królowa jest gotowa walnąć z naszych pieniędzy 100 tysięcy zł.

mieszkaniec
4 lat temu

a czy na innych konferencjach było cos “nowego”? Była i już! Królowa pszczół znów mogła się wystawić na pokaz, foty były robione, przemawiała do ludu (to co lubi) i media łaknęły jej jestestwa! A zatem cel został osiągnięty! Zgłaszam postulat by przynajmniej raz w tygodniu BK z balkonu ratusza machała do ostrowian jak królowa matka! 🙂

Miejscowy
4 lat temu

Co to jest Speedway Best Pairs ? To parodia jak ZKS OSTROVIA pod nazwiskiem M.W——– “WYLIZ MI BUTA” .Nigdy tego typu imprezy organizowane również przez takich działaczy nie bedziemy tolerować w OSTROWIE .Ostrowianie otworzcie oczy i podziekujcie panu prezesowi ze niema żużla w tym roku zerową frekwencją !!! TYLKO RIF !!! NA zawsze w naszej pamięci.

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x