Policjanci postrzelili napastnika z siekierą

W piątek o godz. 15:00 doszło do postrzelenia 55-latka. Policjanci przybyli do jednej z posesji przy ul. Jankowskiej w Wysocku Małym by przeprowadzić interwencję. Kobieta, która czuła się pokrzywdzona przez męża awanturnika, weszła do radiowozu, który zaparkował na drodze przed posesją. Gdy ten fakt zauważył powód interwencji, wziął siekierę i ruszył w stronę radiowozu.

+

Policjanci widząc to wezwali go do zachowania zgodnego z prawem. 55-latek uderzył siekierą w szybę radiowozu od strony kierowcy. Mężczyzna wciąż podążał za oddalającymi się policjantami. Zostali wtedy zmuszeni do oddania strzałów ostrzegawczych (około 4-5). Następnie jeden z policjantów strzelił w kolano napastnika i wtedy go obezwładnili. Na miejsce wezwano pogotowie, które w asyście policjantów zabrało mężczyznę do szpitala, gdzie stwierdzono ranę przelotową.

Ranny napastnik trafił na blok operacyjny, gdzie lekarze zamierzają w pełni zdiagnozować powstały uraz. Czynności na miejscu prowadzone są pod nadzorem prokuratora. Mężczyzna, zdaniem lekarza znajdował się pod wpływem środków odurzających (możliwe, że alkoholu).

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bieg Biznesu - fotorelacja
Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
maly
8 lat temu

i co pewnie teraz pelna moc zeby mu kolano zrobic?
jak to teraz wyglada dalej

15
0
Napisz co o tym sądziszx