OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

W ostatniej chwili uratowali mężczyznę leżącego na torach

W środowy wieczór jeden z mieszkańców Ostrowa Wlkp. spacerował ścieżką łączącą Piaski-Szczygliczkę z ul. Poznańską. Przy wiaduktach kolejowych dostrzegł postać człowieka leżącego na torach. Podszedł do niego i stwierdził, że mężczyzna jest kompletnie pijany. Próbował go wytoczyć z torowiska, jednak bezskutecznie. Spostrzegawczy ostrowianin postanowił wezwać na pomoc policję. Gdy funkcjonariusze przybyli na sygnałach do miejsca zdarzenia, szybko usunęli leżącego z niebezpiecznego miejsca. Mieli mnóstwo szczęścia, ponieważ już po chwili przejechał tamtędy pędzący pociąg. W tym przypadku policjanci dotarli w samą porę. Gratulujemy!

+

Leżący 46-latek zadeklarował, że nie zamierzał popełnić samobójstwa. Znalazł się tam, ponieważ spacerował po pijaku po torowisku. W tej sytuacji policjanci nie mogli zabrać go na oddział psycho-nerwic do ostrowskiego szpitala. Gdy próbowali odstawić go w domu, rodzina stwierdziła, że go nie przyjmie i tym samym uratowany trafił na policyjny dołek do wytrzeźwienia.

źródło: ostrowska.tv

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kazek
4 lat temu

Znam tę sprawę. Ten osobnik w oczekiwaniu na Majostaszki dowiedział się, że nie wystąpi na nich Big Cyc, tylko będzie musiał jechać do Warszawy, żeby swój ukochany zespół usłyszeć na imprezie KOD-u

heh
4 lat temu

Ciężkie powroty do domu 🙂 Jakie te schody długie i poręcze niskie -zmęczył się gostek to se przysiadł.

terapeuta
4 lat temu

to wszystko wina tylko alkoholu

Świadek zdarzenia
4 lat temu

Małe sprostowanie. Fakt policja przyjechała bardzo szybko ale mężczyzna został sprowadzony z wiaduktu wcześniej przez dwie osoby cywilne. Mężczyzna ten nie leżał lecz siedział na torach. Kilka minut po sprowadzeniu go z wiaduktu faktycznie z dużą prędkością przejechał pociąg.

4
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x