OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Po alkoholu wjechał w słup – nagranie z monitoringu!

W poniedziałek o 15:54 młody mężczyzna jadący Volkswagenem uderzył w słup. Kierowca jechał ulicą Topolową od ronda na Zacharzewie. Na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w słup energetyczny. Siła uderzenia była duża, ale kierowca po kilku sekundach wysiadł o własnych siłach. Badanie alkomatem wykazało 0,4 promila.Na szczęście nikt nie szedł poboczem, bo doszłoby do tragedii. Tym razem uszkodzone zostało ogrodzenie oraz słup, który służby energetyczne usunęły w niecałe 3 godziny.

Okoliczni mieszkańcy ubolewają z powodu usunięcia znaku ograniczającego prędkość właśnie na tym odcinku. W śnieżny dzień – 1 marca postawiono znak 30 km/h. Już 5 kwietnia go usunięto. Jak tłumaczono mieszkańcom, miał on być ustawiony w okresie zimowym, gdy na drodze jest ślisko. Mieszkańcy ulic Topolowa i Korsaka złożyli petycję o stałe przywrócenie tego znaku w trosce o swoje bezpieczeństwo. Powodem jest wiele zdarzeń drogowych, do których nagminnie tu dochodzi.

POLECANE NEWSY
52 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anonim
5 lat temu

O jeju 0,4 promila, to już pijany w sztok hahahah

owulacja
5 lat temu

Dobry kierowca powinien pamietac ze dzien wczesniej sie nie tankuje jedynie jedno na lepszy sen, sam rezygnuje z dzisiejszego wyjazdu by zasmakowac sie w piwku a jutro od alko wolne bo w pon trasa. Szerokości!

ZłDa
odpowiada  Marta
5 lat temu

Pewnie piłas razem z nim

ziomek
odpowiada  Żaba
5 lat temu

5 byłem tam sprzątać .

adrian
odpowiada  anka
5 lat temu

a ty od razu wiesz ze to „moczymorda” a nawet jesli to nie trzeba wg ciebie udzielic pomocy/?

anka
5 lat temu

Każdy kierowca powinien się tutaj zatrzymać ale tylko w jednym celu : w celu spuścić wp***dol temu moczymordzie!!

Sąsiad
5 lat temu

Zapije sie napewno

Gujottu
5 lat temu

Zawsze był pijany

PanWaszychMałychMózgów
5 lat temu

Bezstresowe wychowanie. Teraz tylko lać go paskiem aż pupcia spuchnie i zrozumie. Często wielu młodych debilków tak jeździ. Czas zrobić porządek z małoletnią hołotą. Lać paskiem jak są gniewni aż nauczą się szacunku do życia!

299 km/h
odpowiada  lech
5 lat temu

Wziales pod uwage ze nagranie to klatki na sekundy ? Koles jezdzic nie umie to wjechal prosto w plot moze slonko mu przeszkosdzilo w pokonywaniu tego skomplikowanego manewru. Najgorsi kierowcy to tacy jak on i z naklejkami typu „rybki ” i ” patrz w lusterka „

52
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x