OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Manifestacja KOD w Kaliszu. Zapowiedź

W najbliższą niedzielę w Kaliszu odbędzie się manifestacja Komitetu Obrony Demokracji. Jej początek zaplanowano na tamtejszym rynku o godzinie 12:00. Na wydarzenie zaprasza między innymi radny Platformy Obywatelskiej Andrzej Kornaszewski.

+

– Nie czekaj, aż inni zrobią to za ciebie. Przyjdź na pierwszą manifestację w Wielkopolsce Południowej i zaprotestuj przeciw ignorowaniu przez rząd wyroków Trybunały Konstytucyjnego, przeciw odebraniu nam wolnych mediów publicznych i niezależnej prokuratury, przeciw obraźliwym słowom pogardy wobec protestujących ludzi i instytucji. Nie bądź obojętny! – piszą w swoim zaproszeniu organizatorzy.

Wydarzenie budzi wiele kontrowersji. Jego zwolennicy pytają, kiedy podobna manifestacja zostanie zorganizowana w Ostrowie Wielkopolskim. W niedzielę w Kaliszu ma ich być kilkuset. Przeciwnicy nie mają wątpliwości, że KOD wbrew wypowiedziom jego liderów wcale nie jest społecznym ruchem, lecz polityczna organizacją, której największym problemem jest utrata stanowisk i wpływów po ostatnich wyborach parlamentarnych, w których władzę zdobyło Prawo i Sprawiedliwość.

Do pierwszej grupy zalicza się radny Andrzej Kornaszewski, który uczestniczył w podobnych manifestacjach w innych miastach. Teraz zaprasza ostrowian do Kalisza. Czy przyjmiecie zaproszenie? Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z radnym i wyrażania swoich opinii w komentarzach.

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2016/04/kod-kornaszewski.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes”]

kod-ulotka

149 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anka
4 lat temu

“MY NARÓD” – a kim wy jesteście, odrzutki komuny i PO? PYCHA ZBIJA!

Чеспав.

Nadawałbyś sie na esesmana, wieprzku jeden.

Mimi
odpowiada  hihihi
4 lat temu

Jest dokładnie odwrotnie… KODowcy w Kaliszu, nie umieli nawet dokładnie powiedzieć z jakiego powodu protestują, dostali kasę i poszli sobie postać…mnie normalnie zal jest tych ludzi, takie barany bez rozumu…

GW
4 lat temu

Ostrowianka tylko pampersów nie zapomnij założyć bo się posikasz z ekstazy ….nad tym Komitetem Obrony Debili

Ostrowianka
odpowiada  Paweł
4 lat temu

Bzdura

Paweł
4 lat temu

słyszałem od znajomego który orientuje się w radzie miejskiej , i ponoć połowa z tych ludzi była przywieziona z W-wy, a druga połowa to rodziny i “przyjaciele” głownych zainteresowanych “stołkowiczan” i “karierowiczan” także sory ale wstyd straszliwy.

Ostrowianka
odpowiada  KOD
4 lat temu

Do zobaczenia na kolejnej manifie

Ostrowianka
4 lat temu

Było super… KMO

KOD
4 lat temu

Dziękujemy wszystkim ostrowianom, którzy mimo nie najlepszej pogody zadecydowali się na wyjazd do Kalisza i udział w manifestacji. Wszystkim sympatykom, którzy tyle komentarzy wpisali poniżej, w tym szczególnie zaangażowanym hejterom PiSu też dziękujemy i do zobaczenia przed następną manifestacją. Będziemy cierpliwie na was czekać, może dotrze coś do was i dołączycie? Redakcji także dziękujemy za udział. Szczególnie pozdrawiamy przyjaciół z dzieciństwa, z którymi sądząc po chamstwie wylewającym się z ich komentarzy, czas nie obszedł się łaskawie. Kochani, będzie lepiej, damy radę. Trzeba w to wierzyć 😉

Obserwator
odpowiada  ach
4 lat temu

A ci z łapkami w górę, to też prowokatorzy? Zresztą z relacji podczas manifestacji żadnego KOD-owca nie podejrzewam o doskonałą znajomość pisowni języka polskiego.

149
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x