OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Szarżował Lanosem, porzucił go i uciekł

W czwartkowe popołudnie doszło do niecodziennego zdarzenia. W rejonie ulic Reymonta/Konopnickiej kierowca Daewoo Lanosa na widok jadącego w oddali radiowozu znacznie przyspieszył, a następnie z ronda (koło Sklejek) wjechał do Parku Północnego. Tam jadąc wzdłuż górki, minął garaże, pokonał wąski przejazd prowadzący do bloków przy ul. Bojanowskiego, a następnie zawrócił. W drodze powrotnej uszkodził przednie, lewe koło o wystający kamień. Gdy wyjeżdżał zza garaży, stracił panowanie nad autem, wyjechał poza ubitą drogę i ściął wypuszczające pączki drzewo.

+

Tam porzucił swój wyścigowy pojazd, zostawiając kluczyki w stacyjce, włączone światła, rozlane piwo z butelki i telefon współwłaściciela. Policjanci gdy dojechali do porzuconego Daewoo, zaczęli ustalać właściciela pojazdu. W domu go jednak nie zastali. Po trzech godzinach na miejscu pojawiła się młoda dziewczyna, która bardzo dobrze znała potencjalnego kierowcę Daewoo. Ten jednak bał się przyjechać do policjantów. Na miejsce wezwano drugiego współwłaściciela pojazdu, czyli ojca mężczyzny, który najprawdopodobniej prowadził Lanosa.

Ojciec przyznał, że według jego wiedzy – różne osoby prowadzą ten samochód, a syn by raczej nie prowadził, bo ma zabrane prawo jazdy. Ostatecznie po ponad 3,5 godzinach przyjechał holownik, który zabezpieczył Lanosa. Policjanci będą ustalać oficjalnego kierowcę Daewoo, choć rozwiązanie tej zagadki wydaje się bardzo oczywiste.

POLECANE NEWSY
19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
drugi sort Polaków
odpowiada  Pierwszy sort
5 lat temu

A Ty nie klęczysz teraz przed księdzem robiąc mu dobrze ?

hehe nie
5 lat temu

On mi przebiegł koło nosa :v

Bepe
5 lat temu

<<>>
ot kunszt dziennikarstwa :-)))

Pierwszy sort
odpowiada  drugi sort Polaków
5 lat temu

Wy jeszcze w Polsce? Poszli stąd raz dwa, demokratyczna Europa na was czeka

Pendzel
odpowiada  Paula
5 lat temu

Twój stary

Sthurwysyn
5 lat temu

Przez Daewoo ale Espero zginął Papała. Pechowe te Daewoo są.

ja
5 lat temu

właściciel nosi okulary ? zdjęcie 8 , namierzenie kierującego nie powinno być trudne

Paula
5 lat temu

Kto to?

Malysz
odpowiada  Ostrów
5 lat temu

2 lata ruskich łagrów

Fix
odpowiada  Suzuki
5 lat temu

W takiej sytuacji raczej nie należało jechać wcale……a instruktaż co należy robić by się nie rzucać w oczy policji jest nie na miejscu….

19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x