OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Mogło dojść do tragedii. Kto nie dopilnował?

W okolicach Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim mogło dojść do tragedii. Z powodu silnego wiatru na matkę z jej małym dzieckiem o mały włos spadł duży kawałek drzewa. Ten problem pojawia się zresztą nie po raz pierwszy.

– To wyglądało naprawdę strasznie. Proszę zobaczyć, jak duża jest ta część drzewa, która spadła z powodu wiatru. Całe szczęście, że ta kobieta i jej dziecko nie przechodzili w tym miejscu pięć sekund wcześniej – relacjonuje nam wydarzenie mężczyzna, który był jego świadkiem.

Sprawa może wydawać się na pozór błaha, ale problem jest tak naprawdę poważny. Stare topole w rejonie Stadionu Miejskiego powinny zostać przycięte. Uwagę zwrócił nam na to nawet jeden ze strażaków. Takie zabiegi stosowano już w tym miejscu w przeszłości, ale w ostatnim czasie nie były one powtarzane. A warto podkreślić, że to okolica uczęszczana przez dzieci.

W pobliżu znajdują się przecież Ogródki Jordanowskie. Jak widać na naszych zdjęciach, problem widoczny jest także na ich terenie, bo tam również spadają solidne kawałki drzew. Tym razem nikomu nie stała się krzywda, ale z całą pewnością nie warto czekać aż sytuacja się znowu powtórzy i dojdzie do tragedii.

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do gostka "Dawid"
4 lat temu

Twój komentarz to mistrzostwo świata dzięki dawno tak się nie usmialem naprawdę dzięki.Chyba to wyśle do telexpresu ? Ale zanim rozszyfrowalem ten wpis to troche trzeba bylo sie nameczyc.Ps.zapraszamy na piaski Jesteś wielki ?

marcin
4 lat temu

za rzadow PO drzewa przycinano….to jest wlasnie DOBRA ZMIANA

ja
4 lat temu

no co dawno takiej sensacji w ostrowie nie było 😉

rr
4 lat temu

tez mi tragedia normalna rzecz! tak bywa zadna sensacja !

Ostrów
odpowiada  kuku
4 lat temu

Łapki w dół bo w Ostrowie mamy naprawdę sporo osób bez wyobraźni. Zaryzykuję określenie że jest to większość społeczeństwa ostrowiaków

Jowisz
4 lat temu

Dla wszystkich którzy obawiają się o swoje życie. Powycinać wszystkie drzewa wtedy będą wszyscy zadowoleni, albo jak się boicie nie wychodźcie z domu.

natura
4 lat temu

wiatr wieje gałązki zywa cóż natura i taki mamy klimat. Gałązki zrywa od tysięcy lat…a tu nagle sensaja w necie buhahha. czy są jakieś bardziej poważne tematy dziennikarskie które możnaby poruszyć na tym forum ???

stara baba
4 lat temu

taka bida,,,taki sztorm to mi na rękę jest, wychadzam wtedy chrustu nazbirać, tłosa gałunź, nie musza do koziego borku, bo mom blisko pos samiućkim pyskiem

maslowsky
4 lat temu

stare klamoty do wyrżnięcia

do Dawid
4 lat temu

Jaka ukończyłes szkole oprócz podstawowej na Kościuszki .Raczej nawet tej ,aż przykro czytać ?

19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x