Kasjerka podbierała pieniądze

Udostępnij
Tweet

Ostrowscy funkcjonariusze zatrzymali wczoraj 26-letnią mieszkankę Ostrowa Wielkopolskiego. Pracująca w jednym ze sklepów spożywczych kobieta dokonała kradzieży pieniędzy z kasy sklepowej o łącznej wartości 1000 złotych. Teraz za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

+

Wczoraj, 22 lutego dyżurny ostrowskiej komendy odebrał zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Z relacji osoby zawiadamiającej wynikało, że osobą podejrzaną o kradzież jest pracująca w sklepie kasjerka.

Podczas rozmowy z mundurowymi zatrzymana kobieta opowiedziała o swoim złodziejskim procederze. Jak tłumaczyła, w okresie od kiedy jest zatrudniona, „pobierała” z kasy pieniądze w kwotach od 20-150 złotych. Mechanizm działania kradzieży był zawsze taki sam. W ten sposób od początku lutego skradła pieniądze na łączną kwotę 1000 zł.

26-letnia ostrowianka usłyszała zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi jej nawet 5 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
domi
8 lat temu

Ja wole miec prace niż podbierac kasę i co jej z tego przyszlo tylko wielki problem i bezrobocie wiec te pieniądze nie byly warte ….

gfs
8 lat temu

Bardzo dobrze. Ta patologia na wiosny ludów jest irytująca. Proponuję jeszcze pałować dzieciarnie z konopnickiej.

grrrrrr
8 lat temu

z jakiego sklepu była owa denatka:P?

mr.czad
odpowiada  grrrrrr
8 lat temu

Grrr czemu denatka…….hmmm przeca żyje???

gfg
8 lat temu

na jakiej ulicy ten sklep?

Ekonomistka
8 lat temu

Może się mylę, ale jeżeli ta kasjerka jest absolwentką ostrowskiego Liceum Ekonomicznego, to znaczy, że czas na zmianę kadry w tej szkole.

Ostrów
8 lat temu

Jakim trzeba być głupim żeby liczyć na bezkarność. Przecież wiadomo że bilans i hajs się musi zgadzać

do ostrów 24
8 lat temu

Piszecie,ze było takie zdarzenie wczoraj 22 lutego jest 24 luty .Skąd Wy bierzecie takie GOTOWCE Od kiedy środa z poniedziałkiem jest wczoraj?Sprawdzcie co wrzucacie wdo sieci

8
0
Napisz co o tym sądziszx