Poseł Urbaniak zabrał butę do Sejmu. Czy przeprosi?

Na profilu partii Kukiz`15 pojawił się wpis, w którym posłowie tej formacji ostro skrytykowali Jarosława Urbaniaka, byłego prezydenta Ostrowa Wlkp. – obecnie posła z Platformy Obywatelskiej. Oczekują od niego przeprosin. Czy poseł Jarosław Urbaniak przeprosi?

+

Kukizowcy odnieśli się do ostatnich wydarzeń związanych ze zdobyciem teczki, w której dokumenty mają potwierdzać współpracę Lecha Wałęsy z SB. Gdy poseł Tomasz Jaskóła komentował te wydarzenia, głos z sali, niepytany przez nikogo, zabrał Jarosław Urbaniak mówiąc: A co na to lekarz? – sugerując chorobę psychiczną. Skąd my to znamy? Już na ostrowskich sesjach rady miejskiej pojawiały się takie przytyki wobec niewygodnych osób.

Kukizowcy napisali:

„Instytut Pamięci Narodowej „odwiedził” dom komunistycznego generała Czesława Kiszczaka i zdobył kilogramy sekretnych dokumentów m.in. dotyczących TW „Bolka”? Kilka dni temu coś o układzie okrągłostołowym mówił nasz Tomasz Jaskóła Poseł na Sejm RP.

„My chcemy zmienić Konstytucję. W 89r. odzyskaliśmy suwerenność, czy ułożyły się okrągłostołowe elity? Od 89 roku jesteśmy zakładnikami układu”.

Jeden z posłów PO zapytał wtedy czy jest na sali lekarz. Poseł Jaskóła pyta dziś czy teraz, po „szafie Kiszczaka”, pan poseł Urbaniak z PO przeprosi za te słowa. To my mamy rację – walczymy o silną Polskę, wolną od piętna przeszłości i układu Okrągłego Stołu.”

„A co lekarz na to?” – powiedział zadowolony z siebie poseł Jarosław Urbaniak z PO. W tym momencie przemawiający poseł stwierdził iż było to poniżej pasa. Dodał, że takie pytanie jest po prostu żenujące.

Jak widać, buta Jarosława Urbaniaka, którą dało się zauważyć za jego prezydentury, została zaniesiona do Parlamentu. Jak już zdążyliśmy poznać naszego posła, przeprosin posłowie z Kukiz`15 i wszyscy urażeni Polacy raczej się nie doczekają.

POLECANE NEWSY

32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marek
3 lat temu

Panie Urbaniak Pan jest w Polsce piękne zdjęcia Krotoszyn itp. ale to to tragedia myśłe i zyczę Panu niech Pan szybko z twarzą z PO ustąpi a tak pozatym mieszkam w USA tam są fachowcy co Pan jako matematyk wie o Polsce przepraszam ale tak jest tam w USA trzeba być kimś szkoda słów w Polsce sami teoretycy nie mający pojęcia o nioczym więc lepiej z honorem zrezygnować tak Panu radze a nie uśmieszki i życzenia na plalkatach np. Krotoszyn ludzie to zauważą nie bawem proszę się wiecejj douczać bo w USA to jest wiedza nie jak w Polsce.

kefir
6 lat temu

Kim był naprawdę Bolek mogą Państwo poczytać w świetnym jak zwykle wpisie pana Janusza
http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/rozbudowana_wersja_tekstu_pt_historia_naturalna_seksota/2810

koszerny demokrata
6 lat temu

Ręce precz od Bolka! Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy! A ręka podniesiona na władzę lu… znaczy się demokratyczną, zostanie odrąbana! I to przy samej dupie!
Nasze firmy, posady i kamienice, a wasze ulice.
Pójdę się teraz trochę powałęsać i obstawię totka.

Zenek
6 lat temu

Nikt tak cię nie opluje jak rodacy (to taki nasz polski obyczaj). I nie ważne, że ktoś ma dobre imię w świecie, że jest jednym z kilku rozpoznawalnych na świecie Polaków. Ważne, żeby dokopać, wdeptać ziemię, opluć, potem zmówić paciorek i z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku iść spać. Plujkom dedykuję utwór Lady Pank W siódmym niebie nienawiści
zmiłowania ani gram
W siódmym niebie nienawiści
lepiej niż na haju nam
Nic tam nie jest wybaczone
Byle drobiazg, byle grzech…
Wszystkie chwyty dozwolone,
by przywalić komuś, eh !

Za długo było tej niewoli,
gdy człowiek nie śmiał śmieć
Bo mu antychryst nie pozwolił
ze wszystkich łacha drzeć

A teraz siódme niebo nam się dzieje
Bajeczny nastał czas
Wiadomo, wszyscy kurwy i złodzieje
Nie wyłączając nas

Niech no kto wychyli łeb
Trzeba opluć, zgnoić, zgnieść
Taki nasz powszedni chleb
Obsobaczyć go i cześć

Omoe
odpowiada  Zenek
6 lat temu

Mnie nie interesuje, czy ktoś jest rozpoznawalny na świecie, czy nie. Tym bardziej jeżeli tak jest, to interesuje mnie prawda o takiej osobie, żeby niepotrzebnie nie oddawać jej czci i chwały, bo wyszedłbym na idiotę. A ty jak chcesz, to postaw pomnik temu „bohaterowi” w swoim ogrodzie, oddawaj mu cześć i słuchaj sobie Lady Pank do woli.

Odii
6 lat temu

Dziś Wałęsa sugeruje, że w Polsce nie ma uczciwych i dobrych grafologów. chociaż wcześniej twierdził, że mamy najlepszych rządowych specjalistów od badań przyczyn katastrof lotniczych.

Niewierny mąż
6 lat temu

Dzisiaj odkryłem, że mam w sobie coś z Wałęsy, bo jak mnie moja żona złapała na gorącym uczynku z moją kochanką, to patrząc jej prosto w oczy wołałem: to nie jaaa! Ale nie będę jak Urbaniak pytał co na to lekarz.

kwaśny olek
6 lat temu

konfidenci wszystkich służb łączcie się !!
vivat poseł Urbaniak !!

paweł
6 lat temu
Andrzej..
6 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=Rq4DrVATf5I ,do (nie)zobaczenia się droga platformo po następnych wyborach samorządowych:)))))))))

Antykod
odpowiada  Andrzej..
6 lat temu

Andrzej! Ja się teraz martwię, że ten link zobaczy Andrzej K. On kocha KOD.

hexa
6 lat temu

najpierw trzeba teczki zweryfikować

32
0
Napisz co o tym sądziszx