Wybrano nowego wicestarostę ostrowskiego

W piątek Rada Powiatu Ostrowskiego wybrała na Wicestarostę Ostrowskiego Romana Pacholczyka osobę, która od wielu lat związana jest z samorządem m.in. z racji sprawowania w latach 1994-1998 funkcji Wicewójta Gminy Ostrów. Od dwóch kadencji pełnił funkcję Członka Zarządu Powiatu. Decyzją Rady pierwszą kobietą w Zarządzie Powiatu będzie Aleksandra Kierstein.

+

–  Ola nazywana jest przedstawicielem samorządowej arystokracji z racji wieloletniego doświadczenia w samorządzie, merytoryczności i wielkiej kultury tej osobistej i tej politycznej. Była jednym z tych, którzy po 1989 roku tworzyli odrodzony samorząd i zna jego problemy od podszewki. Gratuluję Oli i Romanowi i man nadzieję, że będziemy mogli jeszcze lepiej pracować dla dobra Powiatu Ostrowskiego. – komentował na gorąco Paweł Rajski, starosta ostrowski

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ale znalazł schowek dla skradzionego pojazdu
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
dr
8 lat temu

TEN WYLINIALY matacz , mnipilant,Uwek ,UDek ,POpapraniec pojdzie z kazdym aby byc nazywanym starosta . Gdzie oblicze i zasady PiS tow Pacholczyk .Kaczor bedzie mial kompletna relacje z dzialania pis na ziemi ostrowskiej .

roman
8 lat temu

Ale jednak w wyborach dla „Pani Oli” …..brakło mandatu… byli inni, lepsi ? Dopiero teraz, po awansach innych, doczekała się „Pani Ola”.

Artur
8 lat temu

Ola daj sobie spokój,zajmij się wnukami i Zdzichem.

Bartek
8 lat temu

Ciągle te same gęby widzę… nigdy się nic na dobre nie zmieni.

Anna Grodzka
8 lat temu

brawo! jest to bardzo uczciwy człowiek

5
0
Napisz co o tym sądziszx