OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Radny ostro krytykuje prezydent za PR

Marian Herwich miał zastrzeżenia dotyczące sposobu, w jakim Beata Klimek prowadzi działania “PR”. Zapraszamy do obejrzenia jego wystąpienia i odpowiedzi pani prezydent.

+

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2016/01/herwich-klimek.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2016/01/herwich.jpg”]

36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xxx

ar -napisz ten apel do USA-Trump, Niemiec- Merkel ,Rosji-Putin,Polska-Kaczyński itd

PrzeraŻona
odpowiada  Wierny
4 lat temu

Jak ktoś zbiera pieniądze na ratowanie cmentarza to jest kościelnym? Pytam bo zamierzam zbierać na bezdomne pieski. Kim wtedy zostanę? Weterynarzem? Hyclem? I jeszcze małych dzieci mi żal. Jak pozbieram pieniążki to zostanę pielęgniarką? Pediatrą? Położną?! Proszę o szybką odpowiedź bo chcę pomagać ale boję się, że nowe obowiązki mogą mnie przerosnąć!

PrzeraŻona
odpowiada  do Józek vel Janka vel Andrzej
4 lat temu

Ja nie posiadam pieca bo mam menopauzę i uderzenia gorąca. Niestety kiedyś pewnie przekwitnę i w związku z tym nurtuje mnie pytanie. Czy rodzaj posiadanego pieca świadczy o poziomie i stopniu zamożności? Na przykład węglowy dla biedaków, gazowy dla średniaków olej dla elity? Mam trochę zaskórniaków i nie chcę popełnić błędu. Kupię sobie węglowy i mnie wykreślą z obsady “Żony Hollywood”. Pilnie proszę o fachową poradę.

MegaPrawica
odpowiada  Prawicowy
4 lat temu

Co tam cmentarz na który się wybiera. Proponuję jeszcze wyburzyć szpital w którym się urodził, szkołę w której się uczył i sklep w którym robi zakupy.

do podatnik
4 lat temu

A ten twój WSTRĘT-MEN z foto powyżej ! to dopiero osobowość !!! , aż zęby bolą jak się na niego patrzy i słucha. Z tego, co wiem p. Ola nie jest muzykiem zawodowym a promuje Ostrów najlepiej jak potrafi a wśród Ostrowian ma swoich fanów. Nie obrażaj zatem porządnych, pracowitych ludzi.

podatnik
4 lat temu

powiem krótko….ta wasza (bo nie moja!) Prezydentka już za siebie kompletnie nie może!!! :/ A co do załosnego komentarza na temat wsparcia przez miasto kiedys płyty Balcara….to tam wynurzeń byłego prezydenta nie widziałem i na innych płytach np. zespołu OK.NO tez nie widzę, a poza tym Maciej Balcar to chociaż swoje rodzinne miasto promował swoim dorobkiem artystycznym, a ta brzdąkała z OCK i niewątpliwie kolejna funfelka to kto to w ogóle jest? Kpina jak ta kasa miejska jest trwoniona! A kiedy ta gazeta propagandowa tez za nasze, co?

Iwan
4 lat temu

A jak były prezydent z PO finansował lub dotował wydanie płyty Balcara oczywiście nie ze swoich pieniędzy, to radnego pułkownika, to nie denerwowało? Dodam, że w tamtym czasie Balcar nie był ubogim lokalnym śpiewakiem, tylko dobrze zarabiającym wokalistą zespołu Dżem.

PK
4 lat temu

Obwodnica juz zbudowana to trzeba sie czyms zajac

ble, ble
4 lat temu

Fuj, fuj … i jeszcze raz fuj. Z obrzydzeniem patrzę i słucham tego “jegomościa”. Faryzeusz ! Pamiętacie jak w kampanii mówił ? ” ja tak samo myślę, uważam jak koleżanka” tj.. p. B. Klimek

do Józek vel Janka vel Andrzej
4 lat temu

Trujesz tym co piszesz! Zrób może coś wreszcie i wprowadź pod obrady rady zakaz palenia w piecach węglem – jeżeli masz odwagę ! A co do biednych, którzy w piecykach palą i trują tych zamożnych, to taka inicjatywa – ,może zamożni członkowie rady miasta, reprezentanci jedynej słusznej, najbardziej demokratycznej partii POlitycznej, skupiającej ludzi o “czystych” rekach i
kryształowych sercach, kierujący się zawsze dobrem społecznym a nie interesem osobistym zrzekną się swych diet, przeznaczając je na pomoc tym biednym, co to w piecykach palić muszą i truć !!

36
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x