Radny ostro krytykuje prezydent za PR

Marian Herwich miał zastrzeżenia dotyczące sposobu, w jakim Beata Klimek prowadzi działania „PR”. Zapraszamy do obejrzenia jego wystąpienia i odpowiedzi pani prezydent.

+

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2016/01/herwich-klimek.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2016/01/herwich.jpg”]

POLECANE NEWSY

36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do podatnik
6 lat temu

A ten twój WSTRĘT-MEN z foto powyżej ! to dopiero osobowość !!! , aż zęby bolą jak się na niego patrzy i słucha. Z tego, co wiem p. Ola nie jest muzykiem zawodowym a promuje Ostrów najlepiej jak potrafi a wśród Ostrowian ma swoich fanów. Nie obrażaj zatem porządnych, pracowitych ludzi.

podatnik
6 lat temu

powiem krótko….ta wasza (bo nie moja!) Prezydentka już za siebie kompletnie nie może!!! :/ A co do załosnego komentarza na temat wsparcia przez miasto kiedys płyty Balcara….to tam wynurzeń byłego prezydenta nie widziałem i na innych płytach np. zespołu OK.NO tez nie widzę, a poza tym Maciej Balcar to chociaż swoje rodzinne miasto promował swoim dorobkiem artystycznym, a ta brzdąkała z OCK i niewątpliwie kolejna funfelka to kto to w ogóle jest? Kpina jak ta kasa miejska jest trwoniona! A kiedy ta gazeta propagandowa tez za nasze, co?

Iwan
6 lat temu

A jak były prezydent z PO finansował lub dotował wydanie płyty Balcara oczywiście nie ze swoich pieniędzy, to radnego pułkownika, to nie denerwowało? Dodam, że w tamtym czasie Balcar nie był ubogim lokalnym śpiewakiem, tylko dobrze zarabiającym wokalistą zespołu Dżem.

PK
6 lat temu

Obwodnica juz zbudowana to trzeba sie czyms zajac

ble, ble
6 lat temu

Fuj, fuj … i jeszcze raz fuj. Z obrzydzeniem patrzę i słucham tego „jegomościa”. Faryzeusz ! Pamiętacie jak w kampanii mówił ? ” ja tak samo myślę, uważam jak koleżanka” tj.. p. B. Klimek

do Józek vel Janka vel Andrzej
6 lat temu

Trujesz tym co piszesz! Zrób może coś wreszcie i wprowadź pod obrady rady zakaz palenia w piecach węglem – jeżeli masz odwagę ! A co do biednych, którzy w piecykach palą i trują tych zamożnych, to taka inicjatywa – ,może zamożni członkowie rady miasta, reprezentanci jedynej słusznej, najbardziej demokratycznej partii POlitycznej, skupiającej ludzi o „czystych” rekach i
kryształowych sercach, kierujący się zawsze dobrem społecznym a nie interesem osobistym zrzekną się swych diet, przeznaczając je na pomoc tym biednym, co to w piecykach palić muszą i truć !!

PrzeraŻona
odpowiada  do Józek vel Janka vel Andrzej
6 lat temu

Ja nie posiadam pieca bo mam menopauzę i uderzenia gorąca. Niestety kiedyś pewnie przekwitnę i w związku z tym nurtuje mnie pytanie. Czy rodzaj posiadanego pieca świadczy o poziomie i stopniu zamożności? Na przykład węglowy dla biedaków, gazowy dla średniaków olej dla elity? Mam trochę zaskórniaków i nie chcę popełnić błędu. Kupię sobie węglowy i mnie wykreślą z obsady „Żony Hollywood”. Pilnie proszę o fachową poradę.

Wierny
6 lat temu

A jak to się stało, że katolickim cmentarzem zajmuje się Kornaszewski? Czyżby został przez kościół mianowanym kościelnym? Jak to się stało, że teren cmentarza został wymieniony na teren miasta gdzie powstały markety?

PrzeraŻona
odpowiada  Wierny
6 lat temu

Jak ktoś zbiera pieniądze na ratowanie cmentarza to jest kościelnym? Pytam bo zamierzam zbierać na bezdomne pieski. Kim wtedy zostanę? Weterynarzem? Hyclem? I jeszcze małych dzieci mi żal. Jak pozbieram pieniążki to zostanę pielęgniarką? Pediatrą? Położną?! Proszę o szybką odpowiedź bo chcę pomagać ale boję się, że nowe obowiązki mogą mnie przerosnąć!

Janka
6 lat temu

Do tego co napisał Józek dodam: przed świętami w kilku gazetach czytam życzenia w ramce od pani prezydent i przewodniczącego RM. Kto za nie zapłacił ? Oczywiście budżet miasta czyli MY. Potem w kablówce życzenia od tych samych osób. Kto płacił? MY. W końcu płatne SMSy z życzeniami. Kto? MY!!! Teraz słyszę że płytę też MY opłaciliśmy, żeby pani Klimek mogła nam życzenia złożyć. Qrde, a może pani Klimek raz złoży nam życzenia za swoje pieniądze? A te miejskie przeznaczy na pomoc biednym? Np tym co to muszą nas truć dymem z nowych piecyków bo biedni? PANI PREZYDENT, ja bardzo proszę, niech mi pani nie składa życzeń za moje pieniądze bo mnie w końcu szlag trafi.

MAREK
6 lat temu

Co to za trep. Jeśli on pobiera kasę z naszej kieszeni to wstyd.

Bolszewika goń goń!
6 lat temu

Jacy radni takie miasto! Ktoś przecież musiał wybrać czerwonego trepa na radnego.

36
0
Napisz co o tym sądziszx