OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Koń zamiast krowy. Urbaniak krytykuje Klimek

Minął już ponad rok odkąd Beata Klimek została prezydentem Ostrowa Wielkopolskiego. W wyborach samorządowych pokonała Jarosława Urbaniaka, który teraz bardzo krytycznie ocenia jej rządy.

– To był rok uśmiechania się i poklepywania po plecach. Najbardziej spektakularną inwestycją w tym czasie był remont gabinetu prezydenta miasta. Wszystko zakończyło się klasycznym zabiegiem marketingowym – podsumował Jarosław Urbaniak.

Zabiegiem marketingowym w ocenie Urbaniaka miała być decyzja Beaty Klimek o „likwidacji” Holdikomu. Wcześniej w tym temacie głos zabierali już ostrowscy radni, którzy nie pozostawili na prezydent naszego miasta suchej nitki. Teraz dołączył do nich także Urbaniak. On także ostro krytykuje utworzenie w miejsce Holdikomu nowej spółki, którą jest CRK. – Bierzemy krowę, zwołujemy komisję, a ta za ogromne pieniądze robi audyt. Później kupujemy naklejkę z napisem koń i naklejamy ją na krowę. W ten sposób powstaje koń. Tak przebiegała słynna likwidacja Holdikomu – ironizował były prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

W jego ocenie Beata Klimek wydała ogromne pieniądze na audyt, a później dokonała tylko zmiany nazwy spółki. – Ostatnie zmiany, jakie tam zaszły, miały miejsce jeszcze za czasów mojego urzędowania. Chodzi o obniżenie kosztów funkcjonowania Holdikomu. O oszczędnościach na wynagrodzeniach prezesów trudno mówić. W tej chwili jest dużo więcej osób na tych stanowiskach w spółkach miejskich niż w momencie, kiedy ja kończyłem prezydenturę – dodał Urbaniak.

Jak oceniają Państwo słowa byłego prezydenta? Czy w Ostrowie „żyło się lepiej” za kadencji Jarosława Urbaniaka?

Zachęcamy do dyskusji w komentarzach.

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2016/01/urbaniak-o-koniu.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2016/01/urbanik-jaroslaw.jpg”]

POLECANE NEWSY
52 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
RADNY
3 lat temu

Obwodnice zaczal Wlodzimierz Jedrzejak wtedy Urbaniak krytykowal ze to nie tylko Jego zasluga Teraz Urbaniaka chwalicie za obwodnice nonsens Za platformy bylo takie rozpasanie jak w calek PO I pisze to jako czlonek PO Ktory czeka jak Urbaniak I Zelek odejdzie

ostrowianka
odpowiada  xyz
5 lat temu

Mieszkam w Ostrowie i dlatego wiem co zrobił Urbaniak !! Wielkie nic !!!!!!!!! Ścieżki rowerowe ? i nasadzenia drzew tam gdzie są całe hektary ?? KPINA !!!!!!

ostrowianka
5 lat temu

Panie Urbaniak ,ciesz sie pan że mieszkańcy juz mieli dość pana i tej panskiej arogancji bo teraz siedzisz na dupsku w Warszawie za ciężkie nasze pieniądze !!! Za pana urzędowania to nasze miasto było prywatą dla pana gdzie nie liczył się pan z nikim !!! Sam pan nic nie znaczył więc teraz z samej przyzwoitości niech pan zamilknie a nie szczeka jak jego przegrani kolesie !!!!

Janka
odpowiada  Elwirka
5 lat temu

Elwirka, ale ty chyba nie mieszkasz w Ostrowie, jeśli mówisz takie rzeczy? 70 milionów zewnętrznych pieniędzy przyciągniętych do miasta, południowa rama komunikacyjna, trzy wiadukty,jeśli tylko to policzyć to nic? A nowa władza przez pierwszy rok załatwiła „aż” pół miliona?

Elwirka
5 lat temu

Wstyd panie Urbaniak. Było się przecież na stołku! I co???????? Nic się nie zrobiło??????? To teraz proszę nie przeszkadzać nowej władzy jeżeli chce coś zrobić. Nie umie pan przegrywać. Źle z oczu pana patrzy!!!!!1

barbara
5 lat temu

Panie Urbaniak trzeba umieć przegrywać!!!!!!!!!

Artur
5 lat temu

Ale LOGIK wymyślił : zamienił dojną krowę na pociągowego konia.

Józio
odpowiada  Koń krowa
5 lat temu

Sam jesteś plagiat. To że Mamon wyliczył zwierzątka, to ma być plagiat? 😉

Piechur
odpowiada  prywatny przewoznik
5 lat temu

Uwolnić, to trzeba orkę, żeby było się na mieście gdzie odlać!

Koń krowa
5 lat temu

Urbaniak popełnił plagiat: 1:38 https://www.youtube.com/watch?v=b-5Xbl4F1S8

52
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x