OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Trzeci pożar budynku na Wrocławskiej

Już po raz trzeci doszło do poważnego pożaru tego samego budynku przy ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wlkp. We wtorek po godzinie 17:00 zauważono kłęby dymu wydobywające się z górnej kondygnacji budynku. Po przyjeździe na miejsce strażaków, płomienie buchały z okien.

+

Strażacy w sile trzech wozów bojowych i podnośnika przystąpili do akcji gaśniczej. Jeden zespół strażaków w aparatach ochrony dróg oddechowych wszedł klatką schodową i zaczął gasić od środka budynku. Drugi zespół podjął walkę z ogniem z wykorzystaniem podnośnika. Dogaszanie trwało do godziny 20:00.

Ze wstępnych informacji przekazanych przez jednego z przechodniów wynikało, że w środku może być poszkodowana jedna osoba. Strażacy po ugaszeniu głównego ognia nie stwierdzili żadnej osoby w środku, która by potrzebowała pomocy.

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/12/pozar-wroclawska.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/12/pozar-wroclawska.jpg”]

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszczuch
odpowiada  AFA
4 lat temu

a gdzie ten ss mieszka? na którym osiedlu?

AFA
odpowiada  Mieszczuch
4 lat temu

bordowy flayers naszywka z orłem, na dłoni wytatuowane ss ( taki patriota)

hah
odpowiada  heh
4 lat temu

A co to zawody jakieś?

Z.PD.A
odpowiada  A.ET.
4 lat temu

Co Ty piep….? To bardzo ładny budynek, w dobrym punkcie miasta. Jeszcze w zeszłym roku okna tam były całe, a dziś wszystko zdewastowane. Właściciel powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności!!

Mieszczuch
odpowiada  AFA
4 lat temu

który to łysol?

roman
odpowiada  suzuki
4 lat temu

I okna na specjalne zamówienie, a marzyła się jeszcze Pani Koseckiej-Kędzior (syndyk) klimatyzacja całego budynku….. Garnitury personelowi “Domu Zarządu” uszyła 🙂

właściciel
4 lat temu

Ile to się trzeba namęczyć żeby durne przepisy ominąć i postawić coś swojego .

Gilek
4 lat temu

z Tego co mnie Wiadomo bo sam o tym mówił ze zapalił sobie ognisko bo był mu zimno ten sam co parę miesięcy spadł tam ze schodów. W zieli go wczoraj do szpitala na obserwacje i go zaraz wypuścili

A.ET.
4 lat temu

K**wa miasto ma pieniądze czemu nic z tym nie zrobią jak właściciela nie ma to caly obowiązek spada na miasto. Stoi ten burdel juz po dwóch właściwie trzech pożarach i co nic z tym nie zrobią. Roz***rdolic ten syf i tyle !

sdsds
odpowiada  hahahhaha
4 lat temu

Pisał żyd,Kaliszak

18
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x