Hitler i martwe płody przed kościołem. Proboszcz się tłumaczy

Drastyczne, ociekające krwią zdjęcia, a na nich martwe płody i wizerunek Hitlera – to wystawa, którą można zobaczyć przed kościołem pw. Ducha Świętego. Mieszkańcy są oburzeni, a proboszcz próbuje się tłumaczyć.

+

Wystawa miała spowodować u mieszkańców refleksję i służyć walce z aborcją. Jak na razie budzi tylko sprzeciw. Przede wszystkim dlatego że jest drastyczna. Mieszkańcy apelują, żeby jak najszybciej zniknęła, bo oglądają ją także dzieci. – Co mam powiedzieć swojemu dziecku, jak mam mu to wyjaśnić? – burzy się jeden z mieszkańców w rozmowie z naszą redakcją.

Takich reakcji jest znacznie więcej. Zachęcamy do zapoznania się z wypowiedziami mieszkańców Ostrowa, a także z odpowiedzią proboszcza, który zgodził się na wystawę.

Co sądzicie o takiej wystawie przy kościele?

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wydarzenia weekendowe - rozpiska
Subskrybuj
Powiadom o

108 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kijanka
8 lat temu

Drodzy rodzice zamiast opowiadać dzieciom bajki o złym wilku, który chciał zjeść Czerwonego Kapturka opowiadajcie o złym proboszczu próbującym w sposób bezmyślny i okrutny pozbawić dzieci tego co dla nich najważniejsze- poczucia bezpieczeństwa, ufności,wiary w dobroć i miłość. Panie Proboszczu szkoda,że nie posiada Pan dzieci ( chyba ?) bo można by wtedy pozbawić Pana praw rodzicielskich, niech Pan uważnie patrzy w lustro znajdzie tam Pan faceta bardzo podobnego do tego z charakterystycznym wąsem i grzywką, którego pozwolił Pan umieścić na Pańskim (nomen omen) Domu

1 5 6 7
108
0
Napisz co o tym sądziszx