Radny hejtował Beatę Klimek na Facebooku? „To bzdury”

Osoby z otoczenia Beaty Klimek twierdzą, że radny PO Andrzej Kornaszewski posługiwał się fałszywym kontem na portalu społecznościowym Facebook, aby krytykować działania prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

+

Fałszywe konto miało być założone na dane kobietę nazywającą się Ewelina Pastuszek. Jak twierdzą ludzie związani z prezydent Klimek, w praktyce miał korzystać z niego Andrzej Kornaszewski, radny z Platformy Obywatelskiej. Poniżej prezentujemy przykładowe wpisy z tego profilu. Sam zainteresowany nie chciał odnieść się szerzej do całej sprawy.

– Mogę powiedzieć jedynie tyle, że to bzdury – powiedział Andrzej Kornaszewski w rozmowie z naszą redakcją. Radny dodał również, że wie, do kogo należy konto założone na dane Ewelina Pastuszek, ale nie zdradził szczegółów.

Ciekawostkę stanowi fakt, że niektóre posty Eweliny Pastuszek na Facebooku były komentowane przez… Andrzeja Kornaszewskiego.

Radnego miał zdradzić opublikowany zrzut ekranu, który zawierał nie tylko ulubione zakładki jak np. grę w kulki – z której słynie radny Kornaszewski, ale również przeglądarka zawierała przycisk z napisem „Andrzej”.

Ewelina Pastuszek” – jak zauważają współpracownicy prezydent Klimek – komentowała przytaczając bardzo precyzyjne informacje, takie, którymi dysponują radni. Otoczenie prezydent wiedziało, że za tym kontem kryje się ktoś z radnych, ale dopiero niedawna publikacja miała zdradzić któż to taki.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Kurier ustrzelił pijaka
Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krzychu
8 lat temu

ehh…. ludzie prawdę piszą a władza oskarża „prawdę” by się bronić. Znam już taką sytuację… syrenki i żuki zjeżdżały po ulicach , tak tak …

kolka
8 lat temu

Odwalcie się od Mikołaja!

15
0
Napisz co o tym sądziszx