OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Policja zakończyła huczne imieniny 24-latka. Trafił do aresztu

Około godziny 2:00 w nocy, w jednym z ostrowskich bloków doszło do zakłócania ciszy nocnej. Trwała tam impreza imieninowa jednego z lokatorów. Sąsiedzi próbowali uciszyć gospodarza i jego gości, jednak bezskutecznie. Bezradni, wezwali do pomocy policję. Funkcjonariusze podjęli interwencję, która w efekcie zakończyła się zatrzymaniem czterech osób.

+

W jednym z ostrowskich bloków odbywała się wczoraj impreza imieninowa 24-letniego mężczyzny. Około godz. 2:00 hałasy wciąż trwały. Głośna muzyka, dokuczliwe hałasy i krzyki bawiących się osób przeszkadzały sąsiadom. Podjęli próby uciszenia gospodarza i jego gości, jednak bezskutecznie. Bezradni, wezwali do pomocy policję.

Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili fakt zakłócania ciszy nocnej. Mężczyzna, który otworzył im drzwi nie chciał jednak wykonywać poleceń policjantów. Agresja, krzyki i wulgaryzmy gospodarza przyciągnęły na miejsce kolejne trzy osoby. Mimo kolejnych, wyraźnych poleceń wydawanych przez policjantów, żadna z obecnych na miejscu osób, nie chciała się do nich stosować.

Agresja ze strony głośnych sąsiadów wciąż rosła. 24-latek i jego goście odmówili funkcjonariuszom podania swoich danych osobowych. Awanturnicy zostali poinformowani o możliwych konsekwencjach, a mimo to nadal zachowywały się niezgodnie z prawem.

Cała czwórka została zatrzymana przez mundurowych. Okazało się, że wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało u jednego z mężczyzn ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

24-latek i jego goście noc spędzili w policyjnym areszcie. Za zakłócanie ciszy nocnej i odmowę podania danych osobowych ukarani zostali mandatami karnymi w wysokości 500 zł.

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Hrabia
5 lat temu

No co oni za sąsiadów mają.wstydzili by się.

Fioletowy nos
5 lat temu

W życiu bym się nie napił denaturatu z plastikowej butelki! Przecież każde nawet dziecko wie, że plastik jest szkodliwy.

diana
5 lat temu

A na jakiej ulicy ta impreza trwała?

miki
odpowiada  marco
5 lat temu

ale tyś człowieku głupi jesteś

Chemik
5 lat temu

A jak się biesiadnicy obudzili, to jeszcze widzieli, bo przecież na zdjęciu widać, że raczyli się denaturatem?

Obudzony ze snu
5 lat temu

Za niemanie pasów 500 zł i za stawianie oporu policjantom i zakłócanie ciszy nocnej też 500 zł. Jaka ta policja jest miłosierna i dobroduszna.

t
5 lat temu

Teraz to nawet pobawić się nie można w swoim domu . Co za upierdliwi sąsiedzi dziadostwo jedno zazdroscili chyba dobrej zabawy

60latek
5 lat temu

Dodatkowo po cztery na tyłek, jak będą trzeźwi.

Gym
5 lat temu

Marco kup se mózg bo to co masz we łbie to ģąbka popaprańcu… A swoją drogą…pić to trzeba umić

witek
5 lat temu

marco…mandat polivja wrecza nastepnego dnia gdy wychodzisz z dolka…a wtedy jestes trzezwy…wiem z doswiadczenia niestety….drugi raz juz tam nie chce trafic…nie mam na mysli “goscinnosci” tylko ten smrod…

12
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x